Apie mus :

Naujienos

 

Kaip užauginti tarptautinį verslą Klaipėdoje?

2017-03-06

Kaip užauginti tarptautinį verslą Klaipėdoje?
Paulius Jurčys - šiuo metu San Franciske, JAV, gyvenantis klaipėdietis teisininkas, prestižinio Harvardo universiteto absolventas. Šį ketvirtadienį, kovo 9. d., 15 val. kviečiame KMTP bendruomenės narius susipažinti su laukiamu mūsų svečiu bei pasiklausyti Pauliaus pranešimo "Kaip užauginti tarptautinį verslą Klaipėdoje".

 

Klaipėdiečio patirtys neapsiriboja JAV - jis taip pat yra taip mokėsi ir dirbo Japonijoje. Teisininkas specializuojasi inovacijų bei intelektinės nuosavybės apsaugos srityje

 

Laukia išties įkvėpimo kupinas susitikimas su šauniu jaunu profesionalu bei nuoširdžiu uostamiesčio ambasadoriumi pasaulyje, nepamirštančiu ir savo gimtojo kranto!

 

Susitikimo vieta: KMTP posėdžių salė.

 

Sužinokite apie būsimą svečią daugiau - jo interviu „Bernardinų" portalui:

 

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?