Apie mus :

Naujienos

 

Praktinis seminaras apie išradimų patentavimą bei prekinių ženklų registravimą

2017-03-07

Praktinis seminaras apie išradimų patentavimą bei prekinių ženklų registravimą
Kovo 27 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks praktinis seminaras apie išradimų patentavimo aspektus ir prekinių ženklų registravimo ypatumus. Su auditorija savo žiniomis dalinsis„AAALaw" ekspertai Karolis Šileika ir Vilma Dauskurdienė.

 

Svečiai supažindins su išradimo aprašymo reikalavimais pagal patentų paraiškų padavimo, ekspertizės ir išdavimo taisykles. Praktinio seminaro metu bus aptarti išradimo apipavidalinimo aspektai, daug dėmesio bus skirta prekių ženklų registravimo tvarkai apžvelgti. Ekspertai nušvies, kokie yra prekinių ženklų registravimo procedūriniai žingsniai, kainos, reikalavimai prekių ženklams, ką verta žinoti, norint apsaugoti savo prekinius ženklus.

 

Renginio pradžia 12 val. Planuojama trukmė 4.30 val.

 

Informacija ir registracja: Erika Zavackienė erika@kmtp.lt

 

Renginio vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, 101 konferencijų salė.

 

Adresas: Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?