Pradžia   /   Naujienos   /   Alternatyva "Juodojo penktadienio" išpardavimams

Alternatyva "Juodojo penktadienio" išpardavimams

Kartą per metus didieji prekybos centrai bando prisivilioti daugybę pirkėjų viliodami didelėmis nuolaidomis bei įvairiais pasiūlymais. Mes, vartotojai, tuo domimės. Juk artėja švenčių metas ir visi mes pradedame mąstyti apie dovanas, kurias dėsime po Kalėdų eglute šį sezoną. Tačiau retas iš mūsų pasvarsto, kaip netapti prekybos centrų aukomis ir artimiesiems padovanoti kažką išties originalaus.

 

"Juodasis penktadienis" Kas tai?

Ši iš Amerikos atėjusi apsipirkimo tradicija neaplenkia ir Lietuvos - daugelis parduotuvių siūlo trumpalaikius, tik šiam penktadieniui galiojančius išpardavimus, kurie pritraukia daug pirkėjų. Kadangi ši proga pasitaiko labai patogiu metu - likus 4 savaitėms iki Šv. Kalėdų, daugelis nusprendžia, jog tai puiki proga apsirūpinti dovanomis.

 

Neretai perkame jei ne tas pačias, tai bent panašias dovanas, kurias pirkome ir praėjusiais metais. Galbūt dabar būtų pats laikas prisiminti pažadus duotus sau patiems per Naujuosius metus, kai turbūt daugelis iš mūsų prisižadėjome šiais metais būti taupesni ir pradėti galvoti, ką originalesnio bei šiltesnio galėtume padovanoti artimiesiems?

 

Alternatyva egzistuoja!

 

Vietoje to, jog leistume pinigus prekybos centruose, suteikime šansą smulkiems amatininkų ar menininkų darbams. Visoje Lietuvoje yra apstu kūrybingų bei darbščių žmonių, kurių darbai, deja, lieka šešėlyje. Jei ne įvairios mugės bei šventės, įvairių juvelyrų, dizainerių ar amatininkų darbų taip dažnai nepamatytume. Žinoma, daug darbų šiais laikais keliasi į internetinę erdvę, tačiau nežinant tikslių kūrėjų vardų ar prieš tai apie tam tikrą veiklą nieko negirdėjusiam žmogui yra tikras iššūkis tai rasti internete. Tam reikia daug pasiryžimo bei noro, kurio dažnas iš mūsų pritrūksta. Ką daryti tokiu atveju?

 

Pastaruoju metu daugėja erdvių, kuriose kūrybingi žmonės gali užsiimti savo veikla bei supažindinti kitus su savo veiklos ypatumais. Ne paslaptis, jog šiais metais Klaipėda yra Lietuvos kultūros uostas, tad įvairių renginių bei galimybių išreikšti save tikrai nestinga. Visus norinčius įsigyti tikrai originalias dovanas, o gal netgi patiems išmėginti save dovanų ar kalėdinio dekoro kūrime, kviečia nesenai atidarytos Klaipėdos mokslo ir technologijų parko Pilies dirbtuvės, įsikūrusios Klaipėdoje, Pilies gatvėje 14, šalia Jūrinio verslo centro. Renginys "Kalėdinės dirbtuvės" vyks gruodžio 15-16 dienomis.

 

Tikriausiai visi pritars, jog pačių pagamintos dovanos yra daug mielesnės bei šiltesnės. Dovanodami jas, mes ne tik parodome išskirtinį dėmesį savo brangiems žmonėms, bet ir patys pasijuntame žymiai geriau. Tuo pačiu mes prisidedame prie vietinių kūrėjų bendruomenės skatinimo bei populiarinimo. Tad šį sezoną nepasiduokime didžiųjų parduotuvių marketingo įtakai, o geriau atraskime ką nors naujo savo aplinkoje ir pakvieskime draugus padaryti tą patį.

 

Autorė: Laura Stubraitė

 

Email: stubraitelaura@gmail.com

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.