Pradžia   /   Naujienos   /   Klaipėdiečiai Latvijoje testavo verslo simuliacinį žaidimą

Klaipėdiečiai Latvijoje testavo verslo simuliacinį žaidimą

Tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!“ (Ready for Business/ ReforB) partneriai ir jų suburtos komandos gruodžio 13 d. susitiko Jelgavoje (Latvija). Studentai, neseniai įsteigtų įmonių vadovai ir savo verslą netolimoje ateityje planuojantys kurti jauni žmonės testavo šiuo metu projekto rėmuose kuriamo verslo simuliacinio žaidimo pilotinę versiją.

 

Uostamiesčiui renginyje atstovavo Inesa Bundulienė, Povilas Klimas, Živilė Beniušytė, Tomas Kasperavičius, Eglė Špučytė, Mintautas Puidokas, Brigita Nemčiauskaitė ir Reda Domresaitė, lydimi Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inovacijų vadybininkės Solveigos Kurgonaitės.

 

Klaipėdiečiai renginio metu dirbo šešiose mišriose grupėse su dalyviais iš Ventspilio, Daugpilio, Jelgavos, Panevėžio ir Visagino – dalijosi savo įžvalgomis aptariant įvairias situacijas bei iššūkius, su kuriais susiduria verslas, modeliavo galimus efektyviausius problemų sprendimus.

 

„Mūsų komandos nariai pasirodė išties šauniai – net keturi iš jų tapo prizininkais. Grupė, kurioje dalyvavo Inesa, užėmė pirmąją vietą, grupė, su kuria dirbo Mintautas ir Eglė, – trečiąją. Živilė, grįžusi namo su antrosios vietos įvertinimu, buvo vienintelė mergina tarp grupių lyderių“, - pasakojo S. Kurgonaitė.

 

Žaidimo užduotys apėmė įvairius mažmeninės prekybos aspektus. Grupės buvo vertinamos atsižvelgiant į šiuos pagrindinius kriterijus: komunikaciją, inovatyvumą, streteginį mąstymą ir pasiūlytų sprendimų scenarijų įvairovę.

 

Sausio 11 d. analogiškas renginys vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, darsyk subursiantis dalyvius iš Lietuvos bei Latvijos jau patobulintos verslo simuliacinio žaidimo pilotinės versijos testavimui.

 

Sausio pabaigoje projekto „Pasiruošęs verslui!“ partneriai iš Visagino organizuos „Be involved“ seminarą, į kurį taip pat vyks atstovai iš uostamiesčio. Seminaro metu publikai prisistatys regiono verslo lyderiai, startuoliai ir potencialūs startuoliai, patirtimi dalinsis ir verslo šiame regione ėmęsi užsieniečiai. Renginio dalyviai ne tik klausysis prisistatymų, bet ir mėgins išgeneruoti galimus teigiamus bei neigiamus startuolių veiklos scenarijus tokiu būdu įsigilindami į kiekvieno iš jų specifiką bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti.

 

 

Trumpai apie projektą. „Pasiruošęs verslui!“ (Ready for Business/ ReforB) tikslas – palengvinti tvarų verslumo vystymąsi Lietuvos ir Latvijos pasienio regione. Projekte jėgas sutelkia 6 partneriai iš Latvijos ir Lietuvos – mokslo, verslumo skatinimo įstaigos, su jaunimu dirbančios organizacijos. Tarp jų – ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

 

www.latlit.eu     www.europa.eu     #LATLIT

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.