Pradžia   /   Naujienos   /   MITA pristatys gyvybės mokslų industrijos inovacijas, kuriomis didžiuojasi Lietuva

MITA pristatys gyvybės mokslų industrijos inovacijas, kuriomis didžiuojasi Lietuva

Lietuvos gyvybės mokslų industrijai augant, siekiama populiarinti joje sukurtas inovacijas ir mokslo pasiekimus bei šio sektoriaus potencialą pristatyti ne tik jame studijuojantiems ar dirbantiems, bet ir visai visuomenei. Todėl MITA, įgyvendindama projektą „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“, kuria stendą Lietuvos gyvybės mokslų industrijos inovacijų, technologijų ir sprendimų pristatymui bei kviečia dalyvauti „Inovacijų atrankos“ konkurse.

"Lietuva jau nustebino mokslo pasaulį technologijomis, kurios leidžia keisti žmogaus DNR arba neinvaziniu būdu stebėti bei kontroliuoti smegenyse vykstančius procesus. Mūsų šalyje kuriami dirbtinio intelekto asistentai gydytojams, mikroskysčių technologijos bei vaistai, skirti gydyti onkologines ligas. Laikas aktyviai formuoti Lietuvos, kaip Baltijos jūros regiono GMI srities lyderės, įvaizdį“ –  teigia Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) l.e.p. direktorius Gintas Kimtys.
 

Paraiškų anketas pildyti kviečiama iki  2020 m. balandžio 6 d. 


Inovacijas konkursui gali teikti juridiniai asmenys, vykdantys veiklą GMI srityje, bei mokslo ir studijų institucijos, sukūrusios ar prisidėjusios sukuriant inovacijas ar turinčios sukurtus prototipus, esančius ne žemesniame nei 9 eksperimentinės plėtros etape.

Inovacijos/ technologijos/ sprendimai turi atitikti Lietuvos sumanios specializacijos Sveikatos technologijos ir biotechnologijos kryptį ir gali būti teikiami medicinos inžinerijos, farmacijos ir raudonosios biotechnologijos; sveikatos informatikos ir bioinformatikos bei ikiklininkinių ir klinikinių tyrimų srityse.
 

Paraiškas inovatyvumą Lietuvos ir/ar tarptautinės rinkos mastu, GMI sektoriui kuriamą vertę, sprendimo unikalumą, reprezentacinį potencialą bei gautus tarptautinius ir nacionalinius apdovanojimus vertins MITA ekspertai. Geriausiai kriterijus atitinkančios paraiškos bus paskelbtos 2020 m. balandžio 15 d.
 

Inovacijų stendą 2020 m. liepos – 2021 m. gruodžio mėn. planuojama eksponuoti Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda) atvirose erdvėse, renginių ir parodų metu.


Kontaktai pasiteirauti


Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra


Dovilė Varasimavičienė  +370 647 12501   dovile.varasimaviciene@mita.lt
 

Projektas „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“ yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projektą koordinuoja MITA. Projekto tikslas – gyvybės mokslų industrijos populiarinimas, skatinimas, naujų įmonių kūrimasis, žinių perdavimas, komercializavimas, technologijų pažanga ir inovacijos.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.