Pradžia   /   Naujienos   /   sTARTUp Day 2017 kviečia į Estiją!

sTARTUp Day 2017 kviečia į Estiją!

Gruodžio 8 d. Tartu (Estija) jau antrąsyk vyks sTARTUp Day 2017 verslo festivalis. Pagrindinė renginio tema - „Nuo nulio iki herojaus“, apimanti pristatymus bei seminarus, kuriuos ves tarptautinių startuolių vadovai, turintys patirtį plėtojant sėkmingą įmonę ir pasitelkiant ribotus išteklius. Kviečiame Vakarų Lietuvos startuolius pristatyti savo idėjas festivalio metu, užmegzti naudingų kontaktų, pasisemti vertingos patirties!

 

STARTUp Day 2017 vyks AHHAA mokslo centre, kuris tampa startuolių meka. Nuo ryto iki vakaro dalyviai galės mėgautis itin plačia programa, suskirstyta į keturis scenas, dvejus seminarus ir apimsiančia visą mokslo centrą. Šiais metais aptariamos temos - produktų kūrimas, biotechnologijos, prekės ženklas, duomenų saugumas, kosminės technologijos ir kt.

 

Prisistatymo kalbos bus pateikiamos specialioje scenoje. Visos dienos metu bus galima pristatyti idėjas investuotojams, partneriams ir būsimiems klientams. Be to, "Firelight" scena suteiks galimybę paprašyti gerai žinomų verslo pasaulio atstovų patarimų.

 

Lyginant su praėjusių metų renginiu, organizatoriai šiais metais siūlo naujovių ir staigmenų. „Sukūrėme dar geresnę programą su beveik 100 pranešėjų. Dėl paraiškos preliminariems susitikimams sudaromos geresnės galimybės susipažinti su partneriais ir investuotojais. Taip pat, diena prieš ir po bus kupinos renginių - EstBAN jubiliejinis šventinis vakaras, seminarai ir tarptautinė mados dizaino mugė“, - sakė festivalio organizavimo vadovas Ermo Tikk.

 

Rimtu sTARTUp 2017 apšilimu taps sTARTUp 2017 BioTech renginys gruodžio 7 d., kurio tikslas yra vienoje vietoje suburti pradedančiuosius ir pagreitį jau įgavusius verslo biotechnologijų srityje, farmacijos pramonės, mokslo atstovus, akademinį jaunimą bei suteikti ženklų impulsą sinergijai.


sTARTUp Day 2017 pagrindiniai organizatoriai yra Tartu miesto savivaldybė, Tartu universitetas, Startup Estonia ir Tartu startuolių bendruomenė. sTARTUp Day 2017 yra didžiausias Baltijos šalių verslo festivalis, skirtas startuoliams, investuotojams, technologijų lyderiams, jaunimui.

 

Festivalio bilietai - renginio svetainėje https://www.startupday.ee.


Registracija į sTARTUp Biotech renginį https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdM3-GIeNqgq10Ewq0avorY4_rwS4KZrX1C8PuZ90G5_gL7ng/viewform

 

Dalyvavimas nemokamas tiems, kurie užsiregistruos į sTARTUp Biotech hakatoną iki  gruodžio 4 d.Renginys Facebook'e: https://www.facebook.com/events/954392191365339/ and http://biopark.ee/?post_type=events&p=2264&lang=en

 

Daugiau informacijos apie Biotech renginį http://biopark.ee/?post_type=events&p=2240&lang=en and https://www.startupday.ee/program

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.