Pradžia   /   Naujienos   /   Verslui - vertinga parama

Verslui - vertinga parama

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) patvirtino Įmonių dalyvavimo tarptautinėse mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų programose skatinimo tvarkos aprašą, kuris padės įmonėms rengti tarptautinius projektus bei susirasti partnerius jiems įgyvendinti.

 

Remiamas dalyvavimas tarptautiniuose informaciniuose ir partnerių paieškos renginiuose, projektų rengimo seminaruose, konsorciumų susitikimuose. Be to, įmonės galės organizuoti ir tarptautinių konsorciumų susitikimus Lietuvoje, skirtus parengti projektų paraiškas.

 

Renginius, kuriuose tikslinga dalyvauti, įmonės gali pasirinkti savo nuožiūra pagal savo poreikius ir paraiškas teikti nuolat. Tokiu būdu MITA skatina verslo iniciatyvumą ir dalyvavimą renginiuose, kurie jam atneštų didžiausios naudos. Papildomai, įvertinusi renginio reikšmę ir atitinkamo sektoriaus įmonių potencialą, MITA organizuos bendrą įmonių dalyvavimą užsienyje organizuojamose partnerių paieškos misijose.

 

MITA kompensuos pagrindines su dalyvavimo renginiuose susijusias išlaidos – kelionės, apgyvendinimo, renginio bilietų, draudimo ir kitas išlaidas. Tarptautinių konsorciumų susitikimų Lietuvoje rengimo atveju apmokamos patalpų, įrangos nuomos ir maitinimo išlaidos.

 

Dalyvavimas tarptautinėse mokslinių tyrimų ir inovacijų programose suteikia gerą progą užmegzti ir stiprinti bendradarbiavimą su partneriais iš užsienio valstybių, perimti jų žinias, kartu vystyti naujus gaminius ir paslaugas. Tarptautinių projektų įgyvendinimas yra patvirtinimas, kad įmonė eina teisingu keliu, jos veikla pripažįstama tarptautiniu mastu, o tai įgalina verslo plėtrą į tarptautines rinkas.

 

Su finansavimo sąlygomis ir tvarka kviečiame susipažinti MITA tinklalapyje.


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.