Pradžia   /   Naujienos   /   „Vilnius Tech Park“ vyks pasaulinio startuolių konkurso „Challenge Cup“ pusfinalis

„Vilnius Tech Park“ vyks pasaulinio startuolių konkurso „Challenge Cup“ pusfinalis

Rugsėjo 22 dieną „Vilnius Tech Park“ vyks startuoliams skirtas konkursas „Challenge Cup“. Tai yra pasaulinio inovacijų tinklo „1776“ inicijuojamas renginys, kurio tikslas – išaiškinti perspektyviausius startuolius visame pasaulyje. Vilnius yra vienas iš 75 pasaulio miestų, kuriuose vyksta konkurso pusfinaliai, tarp kurių yra ir Dublinas, Atėnai, Dubajus, Osaka.

 

Pirmasis etapas Vilniuje, organizuotas kartu su pasauline IT paslaugų bendrove „DXC Technology“, padės atskleisti Lietuvos ir kaimyninių šalių startuolių ekosistemos ryškiausius talentus ir jų indėlį sprendžiant iššūkius įvairiose verslo srityse.

 

„Džiaugiamės bendradarbiavimu su „Vilnius Tech Park“ komanda, organizuojant „Challenge Cup“ pusfinalį Vilniuje – mieste, kuris vienija įkvepiančių verslių talentų bendruomenę, – sako Antanas Uršulis, kompanijos „DXC Technology“ Lietuvoje generalinis direktorius. – Challenge Cup“ renginį vertiname kaip progą mums patiems prisidėti prie pažangiausių ir perpspektyviausių startuolių atradimo regione, o taip pat – galimybę jiems pristatyti savo idėjas bei vizijas pasaulinėje rinkoje. Labai laukiame pažinties su šio renginio dalyviais – esame nusiteikę pasidalinti savo patirtimi, o taip pat nekantraujame išgirsti originalias jų idėjas.“

 

„Challenge Cup Vilnius“ dalyviai pristatys savo verslą renginio komisijai ir varžysis dėl kelionės į finalinį etapą Niujorke 2017 m. lapkričio 13-17 dienomis. Jame finalininkai kovos dėl pagrindinio prizo ir turės galimybę susipažinti su potencialiais investuotojais, klientais, žiniasklaidos atstovais ir kitais asmenimis, kurie gali prisidėti prie verslo plėtros užsienio šalyse.

 

„Mūsų regiono startuoliai nenusileidžia didžiųjų valstybių įmonėms ir kartu prisideda prie technologijų vystymo visame pasaulyje, – įsitikinęs Darius Žakaitis, „Vilnius Tech Park“ vykdantysis direktorius. – Todėl džiaugiamės galėdami kartu su akseleratoriumi „1776“ ir partneriais suteikti šio krašto lyderiams galimybę pasidalinti savo idėjomis pasaulinėje arenoje ir pasinaudoti šio tinklo privalumais augintant savo verslą. Žinodami didžiulį startuolių potencialą kaimyninėse šalyse, skatiname dalyvavauti startuolius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų Baltijos šalių, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos ir Ukrainos.“

 

Pasak D. Žakaičio, Vilnius yra puiki vieta „Challenge Cup“ pusfinaliui dėl aktyvios startuolių ekosistemos ir patogaus susisiekimo su užsienio šalimis. Be to, „Vilnius Tech Park“ gali pasiūlyti unikalią vietą renginiui ir sukauptą patirtį organizuojant startuolių renginius.

 

Konkurso kriterijus atitinkantys startuoliai gali teikti paraiškas iki rugsėjo 8 dienos specialioje akseleratoriaus „1776“ platformoje „Union“. Iš viso bus atrinkti iki 20 startuolių, kurie pristatys savo verslo koncepciją gyvai renginio metu Vilniuje.

 

Šiemet „Challenge Cup“ vyks 75 pasaulio miestuose – nuo inovacijų centro vardą pelniusių didžiųjų šalių sostinių iki besiformuojančią startuolių ekosistemą turinčių vietovių. Kiekvienas iš šių miestų išrinks po vieną startuolį, kuris vyks į „Challenge Cup“ finalinį turą. Lapkritį Niujorke vyksiantis renginys yra kelių dienų trukmės pasaulinių inovacijų konferencija, kurią organizuoja akseleratorius „1776“.

 

Konkursas „Challenge Cup“ organizuojamas jau ketverius metus. Per paskutinius tris metus „1776“ investavo į kelias naujas įmones iš viso pasaulio. Ankstesnių „Challenge Cup“ metų laimėtojai – „HandUp“ iš JAV, „Twiga Foods“ iš Kenijos ir „Murgency“ iš JAE – rodo, kad ateities sėkmės istorijos gali būti iš viso pasaulio.

 

Konkurso metu startuolių kūrėjai ne tik turi galimybę susipažinti su investuotojais ir patarėjais; jų verslo sprendimai taip pat pristatomi svarbiausių pramonės šakų bendrovių ir valdžios institucijų atstovams, kurie yra pajėgūs išspręsti kompleksiškiausius pasaulio iššūkius.

 

Daugiau informacijos apie konkursą: https://www.1776.vc/challenge-cup/

 

APIE „Vilnius Tech Park“

 

„Vilnius Tech Park“ – vienas inovatyviausių ir plačiausią paslaugų spektrą siūlančių startuolių centrų regione. Istoriniuose XIX a. pastatuose įsikūręs parkas siekia pritraukti ir suburti talentus žaidimų kūrimo, metaduomenų, kibernetinės apsaugos, išmaniųjų sprendimų, finansų technologijų bei skaitmeninio dizaino srityse. Daugiau nei 9000 kv. metrų ploto erdvėse įsikūrę daugiau nei 700 pradedančiųjų verslininkų ir laisvai samdomų profesionalų. Parkas siūlo ne tik pilnai įrengtus biurus, bet ir plačią verslo vystymo infrastruktūrą, sukurtą drauge su pagrindiniais partneriais: „StartupHighway“, „Telia“, „IMI.VC“, „Game Insight“ ir finansiniu partneriu DNB banku. Daugiau informacijos rasite apsilankę el. puslapyje www.vilniustechpark.lt, „Twitter“ paskyroje @VilniusTechPark ir „Facebook“ paskyroje @vilniustechpark.

 

APIE „1776“

 

„1776“ yra visuomeninė organizacija, aktyviai dalyvaujanti startuolių ekosistemų kūrimo procese įvairiose šalyse. Tam organizacija pasitelkia šiuos įrankius: naudoja savo skaitmeninį tinklą UNION; turi fizinius biurus Vašingtone, Niujorke, San Franciske ir Dubajuje; organizuoja pasaulinį startuolių konkursą „Challenge Cup“; rūpinasi darbuotojų kompetencija reguliavimo klausimais. Taip pat įstaiga skatina ryšius tarp startuolių, korporacijų ir viešųjų įstaigų. Daugiau informacijos rasite apsilankę el. puslapyje www.1776.vc, „Twitter“ paskyroje @1776 ir „Instagram“ paskyroje @1776vc.

 

DAUGIAU INFORMACIJOS:

Agnė Jakimavičiūtė

Komunikacija | Vilnius Tech Park

agne@vilniustechpark.com

+370 629 15706

www.vilniustechpark.com

press@1776.vc

 


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.