Pradžia   /   Naujienos   /   „Žaisti verslo“ – su ambicija jį kurti

„Žaisti verslo“ – su ambicija jį kurti

Apie pusšimtis veiklių jaunų žmonių iš Lietuvos bei Latvijos sausio 11 d. Klaipėdoje turėjo progą išmėginti verslo simuliacinį žaidimą – inovatyvų metodą, skirtą verslo kompetencijų stiprinimui. Komandos dalijosi savo įžvalgomis aptariant įvairias situacijas bei iššūkius, su kuriais susiduria verslas, modeliavo galimus efektyviausius problemų sprendimus.

 

Į Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusį renginį tarptautinio projekto „Pasiruošęs verslui!“ partneriai sukvietė verslą neseniai pradėjusius ar netolimoje ateityje jį planuojančius kurti jaunus žmones, studentus, moksleivius. Visi dirbo šešiose mišriose grupėse su dalyviais iš Ventspilio, Daugpilio, Jelgavos, Panevėžio, Visagino, Klaipėdos.

 

Žaidimo užduotys apėmė įvairius mažmeninės prekybos aspektus. Grupės buvo vertinamos atsižvelgiant į pademonstruotus komunikacijos gebėjimus, inovatyvumą, strateginį mąstymą, pasiūlytų sprendimų scenarijų įvairovę.

 

Klaipėdiečiai pasirodė šauniai: Lukas Girdvainis, atstovavęs komandai „Six Colours“, buvo įvertintas kaip aktyviausias dalyvis, o Gedas Kvedaras iš komandos „European Mix“ tarptautinės komisijos išrinktas stipriausiu lyderiu. Organizatoriai pasidžiaugė, kad žaidime dalyvavusios merginos demonstravo ne tik puikius gebėjimus įveikiant užduotis, bet ir ėmėsi iniciatyvos vedant savo bendražygius į priekį – jos sudarė lygiai pusę visų komandų lyderių.

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inovacijų vadybininkės Solveigos Kurgonaitės teigimu, šiuo metu renkama klaipėdiečių komanda, kovo mėnesį vyksianti žaisti simuliacinio žaidimo į Visaginą. Renginio metu bus interaktyviai apžvelgta daugybė didmeninės prekybos aspektų. Ateityje dar laukia žaidimai, dedikuoti paslaugų ir produktų kūrimu užsiimančių įmonių atvejų analizei.

 

Klaipėdiečiai taip pat raginami jungtis prie grupių, dalyvausiančių „Be involved“ seminaruose. Vienas jų jau sausio 25 d. vyks Visagine, kitas – Panevėžyje kovą. Seminarų metu publikai prisistatys regionų verslo lyderiai, naujų verslų ir potencialių startuolių atstovai. Dalyviai ne tik klausysis prisistatymų, bet ir mėgins išgeneruoti galimus teigiamus bei neigiamus startuolių veiklos scenarijus tokiu būdu įsigilindami į kiekvieno iš jų specifiką bei iššūkius, su kuriais tenka susidurti.

 

Norintys dalyvauti kituose simuliaciniuose žaidimuose Vakarų Lietuvos regiono atstovai kviečiami kreiptis el. p. solveiga@kmtp.lt arba tel. +370 671 61829.

 

Trumpai apie projektą. „Pasiruošęs verslui!“ (Ready for Business/ ReforB) tikslas – palengvinti tvarų verslumo vystymąsi Lietuvos ir Latvijos pasienio regione. Projekte jėgas sutelkia 6 partneriai iš Latvijos ir Lietuvos – mokslo, verslumo skatinimo įstaigos, su jaunimu dirbančios organizacijos. Tarp jų – ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas.

www.latlit.eu     www.europa.eu     #LATLIT


KLAIPĖDOS MOKSLO IR TECHNOLOGIJŲ PARKAS
Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda

Peržiūrėti...


KU VERSLO INKUBATORIUS
Universiteto al. 19, Klaipėda

Peržiūrėti...


JŪRINIO VERSLO CENTRAS
Pilies g. 8, Klaipėda


Peržiūrėti...

  Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas - Vilhelmo Berbomo g. 10, LT-92221 Klaipėda

  Telefono nr. +370 46 310461

  El. pašto adresas: info@kmtp.lt

  Skype: kmtp.lt

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas
yra šių organizacijų narys:

Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.