Apie mus :

Naujienos

 

2015-01-30 showRenginys

Investuotojų renginys Klaipėdoje

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su ES investiciniu fondu "KIC InnoEnergy" kovo pabaigoje - balandžio pradžioje (data užsiregistravusiems dalyviams bus tikslinama) organizuoja investuotojų renginį Klaipėdoje.

2015-01-27 showRenginys

Klaipėdoje auga perspektyvių žaidimų kūrėjų karta

Didžiausias Baltijos šalyse žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam" sausio 23-25 d. pirmą kartą organizuotas uostamiestyje, į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką sukvietė gausų būrį kompiuterinių žaidimų kūrėjų ir fanų. Pasaulinio masto renginys, kuriame šiemet dalyvavo virš penkių tūkst. žaidimų kūrėjų iš daugiau nei 80 šalių, sudomino daugiau nei 100 žmonių, iš kurių beveik 50 dvi paras kūrė ir pristatė unikalius žaidimus.


 

2015-01-22

Nemokami seminarai mokesčių klausimais

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia registruotis į 2015 m. vasario mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais. Seminarai taip pat vyks ir KMTP konferencijų salėje.

2015-01-21

Regio Invest LT+

Iki 2015 m. gegužės 21 d. renkami projektai investicijoms į verslo įmonių modernių (inovatyvių) technologijų įdiegimą pagal priemonę Regio Invest LT+.

2015-01-19 showRenginys

Pirmą kartą Klaipėdoje vyks didžiausias Baltijos šalyse žaidimų kūrimo renginys

Didžiausias Baltijos šalyse žaidimų kūrimo renginys „LT Game Jam", vyksiantis sausio 23-25 d., į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką sukvies didžiausius kompiuterinių žaidimų kūrėjus ir fanus. Šis neeilinis įvykis, pirmą kartą tuo pačiu metu vyksiantis trijuose didžiausiuose šalies miestuose - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, yra pasaulinio „Global Game Jam" dalis, todėl Lietuvą šiame kontekste išvys visas pasaulis.

 

2015-01-05 showRenginys

LT Game Jam 2015 Klaipėda

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame visus visus žaidimams neabejingus tautiečius sudalyvauti šventėje, kurios metu kursime žaidimus! Esi kūrybiška asmenybė? Vis erzini savo draugus keisčiausiomis idėjomis? Nori sutikti dar daugiau bendraminčių? Tada mes laukiame tavęs renginyje!

2014-12-22

Prezidentė įteiks apdovanojimus žinių ekonomikos įmonėms

Lietuvos verslas jau vienuoliktą kartą kviečiamas dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės" rinkimuose. Pažangiausias šalies įmones vasario mėnesį pasveikins ir apdovanojimus įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2014-11-20 showRenginys

Tarptautinė inovacijų konferencija „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį“

LR ūkio ministerija kviečia dalyvauti jau 7 kartą organizuojamoje tarptautinėje inovacijų konferencijoje, kuri įvyks gruodžio 9 d. Vilniuje.

2014-11-20

KMTP suteiktas kokybės vadybos sistemos sertifikatas

Š. m. lapkričio 5 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkui suteiktas kokybės vadybos sistemos ISO 9001:2008 atitikties sertifikatas.

2014-11-18

Konkursas "Verslo ir mokslo partnerystė 2014"

Ūkio ministerija jau ketvirtus metus organizuoja konkursą „VERSLO IR MOKSLO PARTNERYSTĖ 2014" ir kviečia verslo įmones, mokslo ir studijų institucijas ir kitas organizacijas teikti paraiškas dalyvauti konkurse.

2014-11-17 showRenginys

Seminaras "Intelektinės nuosavybės (IN) vertinimas ir technologijų perdavimas universitetuose"

Klaipėdos universitetui bendradarbiaujant su Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija (WIPO), Valstybiniu patentų biuru ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parku, š.m. gruodžio 4 dieną Klaipėdoje organizuojamas seminaras "Intelektinės nuosavybės (IN) vertinimas ir technologijų perdavimas universitetuose" (Intellectual Property (IP) Valuation and Technology Transfer for Universities).

 

2014-11-14 showRenginys

Mokymų seminaras "Klientų aptarnavimas: 1 metro atstumu nuo kliento"

UAB "Dorevi" kviečia į mokymų seminarą "Klientų aptarnavimas: 1 metro atstumu nuo kliento", vyksiantį š.m. gruodžio 3 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje.

2014-11-12 showRenginys

Papildomas Euro seminaras Klaipėdoje lapkričio 19 d.

Finansų ministerija kviečia į EURO seminarus Klauipėdoje, kuriuose bus pateikti praktiniai patarimai įmonėms, organizacijoms bei gyventojams, padėsiantys sklandžiau pasiruošti Euro įvedimui.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?