Apie mus :

Naujienos

 

2014-05-29

KMTP įsikūrusi reklamos agentūra Partizanas ieško pačių geriausių reklamos kovotojų Klaipėdos regione

Reklamos agentūra Partizanas ieško pačių geriausių reklamos kovotojų Klaipėdos regione, kurių pagrindinė užduotis būtų bendravimas su žmonėmis, jų konsultavimas, neretai ir pardavimai. Projektai įvairūs - degustacijos, šventiniai renginiai prekybos centruose, darbas su žinomais prekių ženklais vakarėliuose, naktiniuose klubuose.

2014-05-23

UAB "GRAND PARTNERS" - 10 metų!

Sveikiname vieną iš veržliausių Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusių įmonių - UAB "GRAND PARTNERS", švenčiančią savo veiklos 10-metį.

2014-05-15

Parama smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms inovacinei (tiriamajai veiklai) vykdyti

Mokslo inovacijų ir technologijų agentūra (toliau - MITA) skatina švietimo ir verslo sektorių bendradarbiavimą ir artimiausiu metu (2014 m. II ketvirtį) paskelbs VIENOS DIENOS atvirą kvietimą teikti paraiškas, kurių pagalba smulkaus ir vidutinio verslo įmonės gali gauti paramą inovacinei (tiriamajai veiklai) vykdyti savo organizacijoje. Socialinių mokslų kolegija siūlo pasinaudoti šia galimybe ir pateikti paraišką bei gauti 20000,00 Lt finansavimą Jums aktualių organizacijoje vykstančių procesų ištyrimui.

 

2014-05-12 showRenginys

Už Klaipėdą dviračius mins skirtingų profesijų atstovai

Tarptautinis projektas „Europos dviračių iššūkis 2014" įgauna vis didesnį pagreitį. Pirmąsyk jame dalyvaujanti Klaipėda be kovos nepasiduos - už savo miestą minti raginami skirtingų profesijų atstovai, studentai, šeimos.

2014-05-09 showRenginys

Seminaras "KAIP PADIDINTI SAVO PROFESINĘ VERTĘ IR TAPTI NUOMONĖS LYDERIU"

Jei siekiate tapti žinomu ir pripažintu savo srities ekspertu, turinčiu nepriekaištingą reputaciją ir gebančiu daryti įtaką klientų bei partnerių sprendimams, kviečiame Jus dalyvauti Tęstinių mokymų centro bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko organizuojamame seminare, kuris vyks š.m. gegužės 16 d. 13 val.

2014-05-09

Projekto "GenerationBalt" filmukas

Kviečiame peržiūrėti filmuką ir susipažinti su projekto "GenerationBalt" eiga, rezultatais, projekto dalyvių įspūdžiais ir gauta nauda.

2014-05-07 showRenginys

Tarptautinė informacinė konferencija "Dumblo ir nuotekų tvarkymas ateičiai"

Š.m. gegužės 20 d. Klaipėdos universiteto konferencijų salėje "Aula Magna" vyks tarptautinė informacinė konferencija "Dumblo ir nuotekų tvarkymas ateičiai", organizuojama įgyvendinant projektą "Euroslam".

2014-04-18 showRenginys

Žvilgsnis į ateitį – „Eurostars 2"

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia į balandžio 24 d. vyksiančią "Eurostars 2" atidarymo konferenciją. Renginyje diskutuos verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus atstovai, sėkmės istorijomis dalinsis projektų vykdytojai.

2014-04-15 showRenginys

Didelio susidomėjimo sulaukęs „Verslas veža“ renginys grįžta į Klaipėdą!

Antrasis ir dar įdomesnis „Verslas veža" jau balandžio 24 d. (ketvirtadienį), „Švyturio" arenoje Klaipėdoje (Dubysos g. 10).

2014-04-10 showRenginys

Renginys norintiems savo idėjas paversti sėkmingu verslu

Turi naują, inovatyvią idėją, tačiau nežinai kaip ją parduoti ? Stokoji žinių, gebėjimų ir pasitikėjimo vystant verslo idėją? Ieškai partnerių ir investuotojų verslo idėjai įgyvendinti? Kviečiame dalyvauti projekto Inovatyvaus verslo kūrimo skatinimas (INOVEKS) INFORMACINIAME RENGINYJE, kuris vyks 2014 m. balandžio 16 d. (trečiadienį) 14 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje (101 auditorija ).

 

2014-04-09 showRenginys

Jubiliejinis konkursas „Užaugink verslo idėją“ 2014 – finišo tiesiojoje

Po atrankinio turo, kelių savaičių vykusių intensyvių mokymų, seminarų, praktinių užduočių sprendimo, netrukus paaiškės konkurso „Užaugink verslo idėją" 2014 laimėtojai. Iš bemaž šimto studentų į finalą pateko 26 dalyviai. Finalinis renginys vyks balandžio 10 d., ketvirtadienį, 16 valandą, Klaipėdos mokslo ir technologijų parko (H.Manto g. 84) konferencijų salėje.

2014-04-03

"Vokietijos ūkio apdovanojimų Lietuvoje 2014" konkursas

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje (AHK) jau devintus metus kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti Vokietijos ūkio apdovanojimų konkurse. Šių metų apdovanojimų tema - „Inovacija". Apdovanojimas ir piniginis čekis bus įteiktas inovatyviai mąstančiai ir idėjų gausa pasižyminčiai įmonei.

2014-04-02 showRenginys

Informacinis renginys "Mokslo ir verslo bendradarbiavimas"

Klaipėdos universitetas, norėdamas skatinti ir vystyti bendradarbiavimą tarp akademinės bendruomenės ir verslo atstovų, kviečia į informacinį renginį "Mokslo ir verslo bendradarbiavimas", vyksiantį š.m. balandžio 25 d. Klaipėdos universiteto Auditorijų ir konferencijų salės komplekse „Aula Magna"(Herkaus Manto g. 84, Klaipėda).

2014-04-02

ŽEF ekspertai diskutuoja dėl Lietuvos inovacijų sistemos vystymo

Žinių ekonomikos forume prasideda ekspertų diskusijos dėl valstybėje vykdomos inovacijų politikos, Slėnių, Mokslo ir technologijų parkų, Atviros prieigos centrų, mokslo institucijų ir kitų elementų veiklos efektyvumo bei jų infrastruktūros plėtros.

2014-04-01 showRenginys

Renginys apie paramos galimybes verslui

Kovo 26 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko informacinis renginys, pristatęs verslo paramos projektą „Verslo asistentas - verslumo skatinimas pasitelkiant technologijų parkų ir slėnių kompetencijas". Renginio pranešimus rasite čia...

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?