Apie mus :

Naujienos

 

2011-11-03

Socialinė iniciatyva "Burės" kviečia teikti paraiškas projektų finansavimui

Jei turite socialinio verslo idėją ar vykdote visuomenei naudingą iniciatyvą, bet pritrūkote finansų, užpildykite mūsų paraišką ir kartu su "Burėmis" raskite geriausią būdą jūsų idėjoms įgyvendinti.

2011-11-03 showRenginys

Tarptautinis seminaras technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo klausimais

Tarptautinis seminaras technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo klausimais

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras kartu su Pasauline intelektinės nuosavybės organizacija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetu š. m. lapkričio 8 d. kviečia į tarptautinį seminarą technologijų perdavimo ir intelektinės nuosavybės komercializavimo mokslo ir studijų institucijose klausimais.

2011-10-27

Pradedantiems verslininkams - galimų investuotojų dėmesys

Kad verslininkai gautų kuo daugiau žinių, kaip sėkmingai ir patraukliai pristatyti savo idėjas galimiems investuotojams, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas organizavo seminarą - mokymus. Tokio tipo mokymai uostamiestyje rengiami pirmą kartą.

2011-10-19 showRenginys

Seminaras "Atsakingas verslas - įmonės socialinė atsakomybė ir žalio verslo principai"

Seminaras "Atsakingas verslas - įmonės socialinė atsakomybė ir žalio verslo principai"

Š.m. spalio 25 d. (antradienį) 15 val. KMTP konferencijų salėje vyks nemokamas seminaras smulkaus ir vidutinio verslo atstovams.

2011-10-19

KMTP verslo misijos - daugiau nei kelionės

KMTP verslo misijos - daugiau nei kelionės

Rugsėjo mėnesį baigėsi paskutinė KMTP bendruomenės verslo išvyka į Skandinaviją pagal projektą „Baltic-Nordic business cooperation: matching the interests for the future projects" (toliau - MIFP). Pagal įmonių pageidavimus buvo pasirinktos aplankyti dvi Skandinavijos šalys - Suomija ir Švedija.

2011-10-18

MITA kviečia teikti paraiškas Aukštųjų technologijų ir Pramoninės biotechnologijos plėtros programose

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia teikti paraiškas dviejų administruojamų mokslinių tyrimų ir eksperimentinės (technologinės) plėtros programų - Aukštųjų technologijų plėtros 2011-2013 metų ir Pramoninės biotechnologijos plėtros Lietuvoje 2011-2013 metų - projektams vykdyti. Šiemet skelbiamas jau antrasis kvietimas.

2011-10-17 showRenginys

Seminaras "Kaip uždirbti iš prekių ženklų?"

Š.m. spalio 11 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko nemokamas seminaras „Kaip uždirbti iš prekių ženklų?".

2011-10-11

EŽIS naujienos Nr. 29

Pasirodė dvidešimt devintasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-10-04

Ūkio ministerija skelbia verslo ir mokslo partnerystės konkursą

Ūkio ministerija, siekdama skatinti inovacijų kūrimą, populiarinti verslo ir mokslo bendradarbiavimą, mokslinių tyrimų plėtrą ir jų pritaikymą versle, šiais metais pirmą kartą organizuoja verslo ir mokslo partnerystės konkursą ir kviečia teikti paraiškas.

2011-10-04 showRenginys

Nemokamas seminaras "Kaip uždirbti iš prekių ženklų?"

Š.m. spalio 11 d. (antradienį) 10:00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia dalyvauti nemokamame seminare „Kaip uždirbti iš prekių ženklų?", seminaras vyks KMTP konferencijų salėje (H.Manto g. 84-101).

2011-09-29

InoTinklo naujienos Nr. 30

Pasirodė trisdešimtasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-09-28 showRenginys

Seminaras "Jaunimo verslumo diena: įgyvendink savo idėją"

Š.m. spalio 7 d. 9:00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia dalyvauti seminare, kurio tikslas - paskatinti jaunus žmones įgyvendinti ir plėtoti savo verslo idėjas.

2011-09-28

"Žinių ekonomikos įmonės 2011" apdovanojimai

Šiemet jau aštuntąjį kartą Lietuvos verslas kviečiamas dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės" rinkimuose. Pažangiausias šalies įmones pasveikins ir apdovanojimus įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

2011-09-27

Konkursas "Inovacijų prizas 2011"

Lietuvos inovacijų centras kviečia teikti paraiškas konkursui „Inovacijų prizas 2011".  „Inovacijų prizas" - tai kasmetinis konkursas, kurio tikslas skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą. Tai galimybė būti pastebėtam partnerių ir klientų tarpe, pagerbtam verslo ir viešojo valdymo visuomenėje.

 

2011-09-22

EŽIS naujienos Nr. 28

Pasirodė dvidešimt aštuntasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?