Apie mus :

Naujienos

 

2011-08-05

EŽIS naujienos Nr. 26

Pasirodė dvidešimt šeštasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-08-05

Kviečiame įsikurti KMTP!

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kviečia pasinaudoti išskirtine galimybe plėtoti savo verslą inovatyvioje aplinkoje.

2011-07-29

Įmonių konkurencingumui ir plėtrai didinti - nauja verslo finansavimo priemonė

Atsižvelgusi į verslo poreikį Ūkio ministerija inicijavo naujos finansavimo priemonės - garantijų finansinės nuomos (lizingo) sandoriams - sukūrimą.

2011-07-29

InoTinklo naujienos Nr. 27

Pasirodė dvidešimt septintasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-07-21

Paskelbti 7-osios bendrosios programos kvietimai teikti paraiškas

2011-07-20 Europos Komisija paskelbė kvietimus teikti paraiškas visose 7BP srityse. Bendras kvietimų biudžetas siekia beveik 7 mlrd. eurų, iš kurių 1 mlrd. planuojama skirti mažoms ir vidutinės įmonėms.

2011-07-21

Negabaritinių krovinių pervežimas: ledai pajudėjo

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su aštuoniais partneriais iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir Švedijos įgyvendino projektą "Oversize Baltic".

2011-07-20

Vilniuje startavo start-up įmonių skatinimo programa StartupHighway

Ar turite puikią verslo idėją? Teikite paraiškas iki rugpjūčio 15! StartupHighway - tai 13 savaičių įmonių skatinimo programa, kuri apima 14 000 € finansavimą, mentorių tinklą ir esminius išteklius, reikalingus įmonės pradžiai.

2011-07-13

Nauja nemokama partnerių paieškos sistema

Nauja nemokama partnerių paieškos sistema

CORDIS (the Community Research and Development Information Service) interneto svetainėje pradėjo veikti nauja 7-osios Bendrosios Programos partnerių paieškos sistema.

2011-07-13

EŽIS naujienos Nr. 25

Pasirodė dvidešimt penktasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-07-08

Šveicarų rizikos kapitalistai žvalgysis Lietuvoje

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Šveicarų rizikos kapitalo fondu „LSVenture", kuris investuoja į technologijų vystymą ir smulkių technologinių kompanijų kūrimą. Taip atsiveria kelias Lietuvos mokslininkams, verslininkams įgyvendinti projektus, kuriems surasti lėšų ne taip paprasta.

2011-07-08

InoTinklo naujienos Nr. 26

Pasirodė dvidešimt šeštasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-07-01 showRenginys

LNG forumo dalyviai: "Lietuva žengė tvirtą žingsnį į priekį"

LNG forumo dalyviai: "Lietuva žengė tvirtą žingsnį į priekį"

Klaipėdoje įvyko forumas apie suskystintų dujų (LNG) terminalo galimybes ir perspektyvas. Klaipėdos mokslo ir technologjų parko (KMTP) surengtame renginyje patirtimi dalijosi LNG specialistai iš Suomijos, Norvegijos, Švedijos, Vokietijos, Lenkijos, pranešimus skaitė Lietuvos atstovai.

2011-05-19 showRenginys

KMTP įvyko nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

KMTP įvyko nemokamas seminaras "Parama aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

Š.m. gegužės 19 d. 10.00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko nemokamas informacinis-konsultacinis renginys. Renginio pristatymą rasite čia...

2011-05-19

Tarptautinės konferencijos "East Link" vaisiai jau raškomi

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) bei Klaipėdos universitetas (KU) toliau tiesia tiltą plėtojant santykius tarp Rytų ir Vakarų mokslo, verslo institucijų - taip stiprinama inovacijų sklaida, efektyviai kuriama žinių ekonomika.

2011-05-19

InoTinklo naujienos Nr. 24

Pasirodė dvidešimt ketvirtasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?