Apie mus :

Naujienos

 

2011-03-21

Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos 2007-2013 naujienlaiškis Nr. 1

Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos 2007-2013 naujienlaiškis Nr. 1

Pasirodė naujas Pietų Baltijos bendradarbiavimo per sieną programos 2007-2013 naujienlaiškio "Kompasas" numeris.

2011-03-15

EŽIS naujienos Nr. 21

Pasirodė dvidešimt pirmasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-03-10 showRenginys

Seminaras "Brilijantas - stabiliausia investicija - pajamos garantuotos"

Š.m. kovo 18 d. 14 val. KMTP įsikūrusi UAB "Dicbalta" kviečia į seminarą, kuriame bus pristatyta stabiliausios investicijos galimybė.

2011-03-10 showRenginys

Praktiniai mokymai "Kaip paruošti projekto paraišką"

Š.m. kovo 16 d. 10 val. Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinis techninis sekretoriatas kviečia į KMTP vyksiančius nemokamus praktinius mokymus Lietuvos institucijų atstovams, planuojantiems teikti paraiškas per 4-ąjį kvietimą.

2011-03-10 showRenginys

Galvok globaliai, veik lokaliai!

Galvok globaliai, veik lokaliai!

Trečiadienį, kovo 9 dieną, 13:00 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parko posėdžių salėje vyko susitikimas su KMTP įsikūrusia Indijos marketingo konsultacijų įmone UAB „Janus Ventures".

2011-03-08

Nedidelių įmonių naujovėms - inovacinių čekių už 1 mln. litų

Nedidelių įmonių naujovėms - inovacinių čekių už 1 mln. litų

Nuo kovo 7 d. priimamos paraiškos gauti paramą inovaciniais čekiais.

2011-03-08

Seminaro "Inovaciniai čekiai. Tarptautinės paramos programos - galimybės verslui" dalomoji medžiaga

Kovo 7 d. KMTP įvyko seminaras, skirtas inovacijų plėtros paramos priemonės „Inovaciniai čekiai" pakeitimų pristatymui.

2011-03-03 showRenginys

Konferencija "Klasteriai - naujos galimybės verslui"

Konferencija "Klasteriai - naujos galimybės verslui"

Kovo 9 d. (trečiadienį) 9.30 val. Klaipėdos universiteto „Aula Magna" konferencijų salėje (Herkaus Manto g. 84, „Studlendas") vyks konferencija „Klasteriai - naujos galimybės verslui".

2011-03-03 showRenginys

Susitikimas su KMTP įsikūrusia Indijos marketingo konsultacijų įmone

Susitikimas su KMTP įsikūrusia Indijos marketingo konsultacijų įmone

Kovo 9 d. 13 val. kviečiame į susitikimą KMTP posėdžių salėje su Indijos marketingo konsultacijų įmonės atstovu Lord Brar, pristatysiančiu Lietuvos verslo galimybes 1,2 mlrd. vartotojų turinčioje Indijos rinkoje.

2011-02-24

InoTinklo naujienos Nr. 21

Pasirodė dvidešimt pirmasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-02-24

Uostamiestyje vyko diskusija apie jūrinio klasterio steigimo galimybes

Vasario 15 d. uostamiestyje, viešbutyje "RadissonBlu", 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su Klaipėdos universitetu ir Baltijos slėnio asociacija organizavo diskusiją jūrinio klasterio steigimo galimybėms ir perspektyvoms aptarti.

2011-02-19

Klaipėdoje - pirmasis išradimo patentas įregistruotas JAV

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su uostamiesčio mokslininkais žengė pirmąjį žingsnį technologijų patentavimo paslaugų srityje.

2011-02-17

Nauja erdvė smulkiam Europos regionų verslui www.start-up.cat

Ispanijoje įsikūręs Gironos Universiteto mokslo ir technologijų parkas kviečia verslininkus pasinaudoti virtualaus Europos tinklo www.start-up.cat teikiamomis galimybėmis.

2011-02-11 showRenginys

Uostamiestyje vyks diskusija apie jūrinio klasterio steigimo galimybes

Vasario 15 d. 10 val. Klaipėdoje, viešbutyje "RadissonBlu" Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) kartu su Klaipėdos universitetu ir asociacija "Baltijos slėnis" organizuoja diskusiją jūrinio klasterio steigimo galimybėms ir perspektyvoms aptarti.

2011-02-11

Geriausio išradimo nugalėtojo laurai - vilniečiui

Vilniuje ketvirtadienį įvyko geriausio elektronikos prietaiso, sukurto lietuvių mėgėjų, apdovanojimai. Geriausiu metų darbų išrinktas vilniečio Šarūno Šutavičiaus sukurtas elektrinis motoroleris.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?