Apie mus :

Naujienos

 

2011-02-09

EŽIS naujienos Nr. 20

Pasirodė dvidešimtasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-02-09

InoTinklo naujienos Nr. 20

Pasirodė dvidešimtasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-02-09

Tarp geriausių verslo ir mokslo bendradarbiavimo projektų Klaipėdos rajono imonė

Bendrovei "NEO Group" paskirtas finansavimas pagal priemonę "Intelektas LT+" iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų.

2011-02-09 showRenginys

Diskusija "Jūrinio klasterio steigimo Klaipėdoje galimybės ir perspektyvos"

Š.m. vasario 15 d. 10 val. Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su Klaipėdos universitetu ir Baltijos slėnio asociacija kviečia į diskusiją jūrinio klasterio steigimo galimybėms ir perspektyvoms aptarti. Renginys vyks viešbutyje „RadissonBlu" (Šaulių g. 28, Klaipėda).

 

2011-01-27 showRenginys

Nemokamas seminaras "Inovatyvių idėjų vertinimas"

Nemokamas seminaras "Inovatyvių idėjų vertinimas"

Kviečiame SVV įmonių atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame seminare, kuris vyks š.m. vasario 11 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

2011-01-27 showRenginys

Informacinis seminaras apie dalinio projektų finansavimo galimybes bendradarbiaujant su Latvija

Š.m. vasario 2 d. 10 val. Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinis techninis sekretoriatas kviečia į KMTP vyksiantį nemokamą informacinį seminarą, kuriame susipažinsite su 4-ojo kvietimo specifika, taip pat galima bus konsultuotis dėl projekto idėjų tinkamumo.

2011-01-25

Klaipėdoje kuriama negabaritinių krovinių pervežimo paslaugų sistema

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) įsikūrusi dukterinė norvegų kapitalo įmonė "Omega Technology" kartu su KMTP kuria vadinamąją "one stop shop" sistemą OTIN(Oversize Transport Information Network), kuri padėtų transporto įmonėms gauti informaciją apie negabaritinių krovinių gabenimą bei įgyti negabaritiniam transportui būtinus leidimus.

2011-01-21 showRenginys

Mokymai tema "Viešųjų pirkimų vykdymo naujovės įsigaliojus viešuosius pirkimus reglamentuojančių teisės aktų pakeitimams"

UAB „Viešųjų pirkimų administravimo, konsultavimo ir audito centras" maloniai Jus kviečia dalyvauti viešųjų pirkimų eksperto Alvydo Mozerio vedamuose mokymuose (seminare), vyksiančiuose KMTP konferencijų salėje š.m. vasario 4 d. 9 val.

2011-01-21

EŽIS naujienos Nr.19

Pasirodė devynioliktasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-01-14

Nemokamas seminaras "Strateginis valdymas: salygos ir procesai"

Nemokamas seminaras "Strateginis valdymas: salygos ir procesai"

Kviečiame SVV įmonių atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame seminare, kuris vyks š.m. sausio 20 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

2011-01-11

Veržliausia 2010 m. KMTP įmonė

2010 m. gruodžio 23 d. KMTP buvo apdovanota įmonė, laimėjusi veržliausios Klaipėdos mokslo ir technologijų parko įmonės titulą KMTP ir Ūkio banko inicijuotuose rinkimuose.

2011-01-07

Nemokami verslumo skatinimo mokymai

KMTP įsikūrusi GRAND PARTNERS kviečia į  Centrinės kredito unijos pilnai finansuojamus mokymus š.m. sausio 21, 25, 26, 27 ir 28 d.

2011-01-07

InoTinklo naujienos Nr.19

Pasirodė devynioliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2011-01-07

EŽIS naujienos Nr.18

Pasirodė aštuonioliktasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?