Apie mus :

Naujienos

 

2010-12-16

InoTinklo naujienos Nr.18

Pasirodė aštuonioliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-12-10

Paskelbti konkurso "Inovacijų prizas 2010" nugalėtojai

Įveikdamos visus ūkio krizės simptomus ir investuodamos į savo darbuotojų kūrybines galias Lietuvos įmonės šiemet vėl gausiai dalyvavo Lietuvos inovacijų centro rengiamame nacionaliniame „Inovacijų prizo" konkurse.

2010-12-10 showRenginys

Nemokamas seminaras "Inovacijų rinkodara ir rinkodaros inovacijos"

Nemokamas seminaras "Inovacijų rinkodara ir rinkodaros inovacijos"

Kviečiame SVV įmonių atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame seminare, kuris vyks š.m. gruodžio 16 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

2010-12-07 showRenginys

Vieša paskaita "Kinijos fenomenas"

Vieša paskaita "Kinijos fenomenas"

Kviečiame dalyvauti viešoje Petro Grecevičiaus ir Vytauto Karčiausko paskaitoje "Kinijos fenomenas. Praeities vertybių integralumas ir šiuolaikinių miestų, parkų ir architektūros formavimo procese. EXPO 2010", vyksiančioje š.m. gruodžio 17 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

2010-12-03

EŽIS naujienos Nr.17

Pasirodė septynioliktasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-12-03

Verslo dienos apdovanojimais įvertintas įmonių ryžtas judėti į priekį

Ūkio ministras Dainius Kreivys apdovanojo šalies ekonomikai ir Lietuvos verslo plėtrai nusipelniusias įmones ir asmenis.

2010-11-30

"Eksportuojančioji Lietuva" paskelbė pradedančiųjų verslininkų konsultavimo ir biuro paslaugų pirkimą

„Eksportuojančioji Lietuva" paskelbė tarptautinį atvirą konkursą, pagal kurį penkiasdešimtyje savivaldybių bus perkamos konsultacinės ir virtualaus biuro paslaugos.

2010-11-22 showRenginys

Nemokamas interaktyvus seminaras "Kūrybiškumo metodologijos versle"

Nemokamas interaktyvus seminaras "Kūrybiškumo metodologijos versle"

Kviečiame SVV įmonių, įregistruotų ne daugiau kaip prieš 3 (tris) metus, atstovus dalyvauti VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamame seminare, kuris vyks š.m. gruodžio 3 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje.

2010-11-22

Prasideda Verslo plano turnyro mokymų ciklas

Š.m. gruodžio 3 d. KMTP startuoja žymiausių Lietuvos verslo konsultantų interaktyvių metodologinių mokymų ciklas - VŠĮ Šiaurės miestelio technologijų parko įgyvendinamo projekto "Inovatyvaus verslo idėjų turnyras" dalis.

2010-11-17 showRenginys

Seminaras Klaipėdoje "E-viešosios paslaugos: inovatyvūs ir patogūs sprendimai šiuolaikiniam verslui"

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" kviečia dalyvauti seminare, kuris vyks Klaipėdos Registrų centro konferencijos salėje (Baltijos pr. 123/ Minijos g. 123, Klaipėda) š. m. lapkričio 25 d. 13.00 val.

2010-11-12

EŽIS naujienos Nr.16

Pasirodė šešioliktasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-11-12

Populiariausias uždarąsias akcines bendroves jau galima steigti internetu

Teisingumo ministerija ir VĮ Registrų centras nuo š.m. lapkričio 3 d. atveria galimybę steigti ir registruoti populiariausios formos uždarąsias akcines bendroves internetu. Taip asmenys galės greitai ir patogiai atlikti visas įmonės steigimo procedūras, nevarstant Registrų centro ir notarų biuro durų.

2010-11-12

InoTinklo naujienos Nr.17

Pasirodė septynioliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-11-08 showRenginys

Nemokamas seminaras SVV atstovams

Nemokamas seminaras SVV atstovams

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kartu su partneriu - Šiaulių banku kviečia esamus bei būsimus smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) atstovus į nemokamą seminarą, vyksiantį š. m. lapkričio11 d. 14 val. KMTP konferencijų salėje.

2010-10-28

Klaipėdiečiai robotų kūrėjai tiesia kelią aukštųjų technologijų kūrimui

Siekdamas skatinti inovatyvias idėjas, aukštųjų technologijų kūrimą ir verslumą Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) ėmėsi iniciatyvos remti entuziastus klaipėdiečius, kurie konstruoja robotus.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?