Apie mus :

Naujienos

 

2010-10-20

EŽIS naujienos Nr.15

Pasirodė penkioliktasis projekto „Erdvė žinių ir inovacijų sklaidai" arba tiesiog „EŽIS" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-10-20

InoTinklo naujienos Nr.16

Pasirodė šešioliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-10-20

Šiais metais norintys patentuoti išradimus turėtų nedelsti

Savo intelektinę nuosavybę siekiantys apsaugoti asmenys gali gauti paramą patentavimo išlaidoms padengti. Šiais metais paraiškos patentavimo išlaidoms padengti priimamos iki spalio 29 d.

2010-10-20 showRenginys

Konferencija "EastLink 2010"

Š.m. spalio 20-21 d. Klaipėdoje vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inicijuota tarptautinė konferencija. Daugiau informacijos www.east-link.eu

2010-10-11 showRenginys

Informacinis renginys besikuriančioms, jaunoms, norinčioms plėstis smulkioms ir vidutinėms įmonėms

Š.m. spalio 18 d. 10 val. projektų „Lietuva gali", „Vertas milijono" ir „Nacionalinis verslo plano turnyras" iniciatorė ir vykdytoja - viešoji įstaiga ŠIAURĖS MIESTELIO TECHNOLOGIJŲ PARKAS - kviečia į projekto INOVATYVAUS VERSLO IDĖJŲ TURNYRAS pristatymą, vyksiantį KMTP konferencijų salėje.

2010-10-07

Prasideda Inovatyvaus verslo idėjų turnyras

Spalio 13 d. prasideda VšĮ Šiaurės miestelio technologijų parko organizuojamas projektas „Inovatyvaus verslo idėjų turnyras". Spalio 18 d. 10 val. KMTP vyks informacinis renginys apie  šio projekto teikiamas galimybes.

2010-09-29

Verslo angelai pasirašė antrąją investicijų sutartį su LED gamintoju

Verslo angelų fondas I paskelbė, kad kartu su „Verslo angelu" UAB „Etama" pasirašė antrąją investicijų sutartį su apšvietimų sistemų gamintoja UAB „Nuostabioji Technologija".

2010-09-24

InoTinklo naujienos Nr.15

Pasirodė penkioliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-09-17

KMTP įvyko Klaipėdos LNG Forumas

Rugsėjo 16 d. KMTP vyko forumas, skirtas suskystintų dujų terminalo statybų Klaipėdoje galimybėms aptarti. Forumo pranešimus ir renginio apibendrinimą rasite čia...

2010-09-15 showRenginys

Klaipėdos LNG Forumas

Rugsėjo 16 d. KMTP vyks forumas, skirtas suskystintų dujų terminalo statybų Klaipėdoje galimybėms aptarti.

2010-09-10

InoTinklo naujienos Nr.14

Pasirodė keturioliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-09-09 showRenginys

Seminarai pagal priemonių "Naujos galimybės" ir "E-verslas LT" naujus kvietimus

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (Agentūra) visus besidominčius galimybe teikti paraiškas pagal naujai paskelbtus priemonių „Naujos galimybės" (VP2-2.1-ŪM-04-K) ir „E-verslas LT" (VP2-2.1-ŪM-02-K) kvietimus kviečia į nemokamus informacinius seminarus Kaune bei Vilniuje.

2010-09-08

Mikroįmonė sudarys palankias sąlygas kurtis šeimos verslams

Siekdama sudaryti tokias verslo sąlygas, kurios skatintų ne tik sukurti, bet ir plėtoti verslą bei gauti didesnį atlygį, Ūkio ministerija, įgyvendindama projektą „Verslo laiptai", parengė kompleksinį verslo aplinkos gerinimo pasiūlymą.

2010-09-01

Idėjų konkursas skatins taikomojo mokslo plėtrą ir naujų produktų gamybą

Švietimo ir mokslo ministerija, skatindama taikomąjį mokslą, kviečia dalyvauti konkurse, kuriame ES lėšomis bus finansuojamos idėjos, mokslo teoriją sujungiančios su verslo praktika.

2010-08-27

Verslo mentorystė - raktas į sėkmę

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) toliau aktyviai vykdo vadinamosios verslo mentorystės tinklo plėtrą pritraukiant vis daugiau sėkmingų uostamiesčio verslininkų dalintis savo patirtimi su pradedančiaisiais.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?