Apie mus :

Naujienos

 

2010-08-26 showRenginys

Nemokami mokymai "Kaip "išlukštenti" pretendentą? Darbuotojų atrankos ypatumai"

VŠĮ „Psichologinio konsultavimo grupė" kviečia į nemokamus mokymus, skirtus įmonių vadovams, skyrių vadovams bei asmenims, kurie vykdo personalo paiešką ir atranką. Mokymai vyks KMTP š.m. rugsėjo 28 d. 14 val.

 

2010-08-25

Antrą kartą įmonėms suteikiamos "Naujos galimybės" skatinti eksportą

Skelbiamas dar vienas kvietimas teikti paraiškas paramai gauti pagal tą pačią Europos Sąjungos priemonę. Antrajam „Naujų galimybių" kvietimui skirta 50 mln. litų 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų.

2010-08-17

Verslo įmonės kviečiamos dalyvauti mugėje Kinijoje

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) verslo kompanijas kviečia dalyvauti penktojoje Europos Sąjungos (ES) ir Kinijos verslo bei technologijų bendradarbiavimo mugėje. Šį kartą renginys skirtas žaliųjų technologijų vystymui.

2010-08-12

InoTinklo naujienos Nr.13

Pasirodė tryliktasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-08-06 showRenginys

Tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija "2-asis Baltarusijos inovacijų forumas"

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas verslininkus bei suinteresuotus asmenis kviečia dalyvauti lapkričio 18-19 d. Baltarusijoje, Minske vyksiančiame renginyje, kuris gali būti naudingas plečiant akiratį bei įgyjant patirties, naujų verslo partnerių inovacijų, aukštųjų technologijų ir technologijų perdavimo srityse.

2010-07-28 showRenginys

JŪROS MOKSLO IR ŠVIETIMO FORUMAS

Asociacija "Baltijos slėnis" 2010 m. rugpjūčio 18 d. 14 val. kviečia į Jūros mokslų ir švietimo forumo viešąją paskaitą: "Krantų ekosistemų ir Baltijos jūros tyrimai nuotoliniais metodais".

 

2010-07-28

Technologijų perdavimas - strategija mokslo ir verslo bendradarbiavimui

Vis sparčiau modernėjančiame pasaulyje ypač didelę reikšmę ekonomikos ir mokslo vystymesi užima technologijų perdavimo procesas. Tai - vieno subjekto sukurtų žinių, technologijų, organizacinės gamybinės patirties pritaikymas ar panaudojimas kitų subjektų veikloje.

 

2010-07-28

Technologijų perdavimo centrų plėtrai patirties semtasi Paryžiuje

Pavasarį, gegužės 26-28 dienomis, Prancūzijoje vykusioje jubiliejinėje 10-oje pasaulinės organizacijos ASTP konferencijoje aptarti ne tik technologijų perdavimo būdai ir jų reikšmė. Itin daug dėmesio čia skirta praktiniams seminarams, kuriuose nagrinėtos įvairios užduotys. Konferencijoje patirties sėmėsi ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parko inovacijų vadybininkas Paulius Kutys.

 

2010-07-28

Naujos galimybės MTP įmonėms - strateginė partnerystė

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (KMTP) gali pasidžiaugti pirmaisiais sėkmingo darbo su strateginiais partneriais rezultatais užtikrinant bendradarbiavimą tarp parke įsikūrusių įmonių ir strateginių partnerių.

 

2010-07-28

Per 2010 m. pirmą pusmetį suteikta dvigubai daugiau valstybės garantijų nei pernai

UAB "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) teikiamų valstybės garantijų skaičius auga - per I šių metų pusmetį kredito įstaigoms už SVV subjektų paskolas suteikta net 2 kartus daugiau garantijų, palyginti su pernai tuo pačiu laikotarpiu.

2010-07-27

Skirta parama bandymų laboratorijoms ir įmonių aplinkos ir kokybės vadybos sistemų diegimui

Ūkio ministras Dainius Kreivys pasirašė įsakymą, kuriuo skiriama daugiau kaip 650 tūkst. litų parama 9 bandymų laboratorijoms ir sertifikavimo įstaigoms, bandančioms ir sertifikuojančioms problemiškus ne maisto produktus Lietuvoje. Tai žaislai, elektrotechnikos gaminiai, statybos produktai ir kt.

2010-07-26

Indijoje ruošiamas 32 dolerius kainuosiantis planšetinis kompiuteris

Indijos vyriausybės atstovai anonsavo šalyje kuriamą itin pigų planšetinį kompiuterį, skirtą moksleiviams, praneša dienraštis "Times of India".

2010-07-22

Lietuvos biotechnologų įdirbis paklojo pagrindą didžiausiam privačiam sandoriui šiuolaikinės Lietuvos istorijoje

Bendrovė „Thermo Fisher Scientific" baigė anksčiau skelbtą koncerno „Fermentas International" įsigijimą. „Thermo Fisher Scientific" yra didžiausia pasaulio bendrovė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui.

2010-07-22

CERN fizikai rengiasi statyti ilgiausią pasaulyje tiesinį dalelių greitintuvą

Didysis hadronų priešpriešinių srautų greitintuvas (LHC) dar tik pradeda žmonijai pateikti pirmuosius fundamentalius fizikos atradimus, tačiau fizikai jau dabar rezga dar grandioziškesnius projektus. Artimiausiuose jų planuose - 32km ilgio ir 6,7 milijardų dolerių vertės tiesinis greitintuvas, kurio statybų pradžia numatyta 2012 metams.

2010-07-22

Pagalba nevyriausybinėms organizacijoms bus suteikiama "NVO teisės institute"

Nuo liepos mėn. ekspertinio, konsultacinio pobūdžio nevyriausybinė ir ne pelno siekianti organizacija „NVO teisės institutas" savo veiklą tęsia ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?