Apie mus :

Naujienos

 

2010-04-27

BaltCap kartu su EIF įsteigė 20 mln. eurų rizikos kapitalo fondą, investuosiantį į Lietuvos mažas ir vidutines įmones

BaltCap, pritraukdamas privačius investuotojus, sėkmingai užbaigė rizikos kapitalo fondo, investuosiančio į Lietuvos SVV įmones, steigimą. Šis fondas - viena iš EIF valdomo JEREMIE kontroliuojančiojo fondo iniciatyvų Lietuvoje.

2010-04-26

Klaipėdiečių robotai pirmi ir Amerikoje

Klaipėdiečių robotai pirmi ir Amerikoje

Balandžio 25 dieną San Franciske, JAV pasaulio robotų čempionate „Robogames" Lietuvos robotų konstruktoriai laimėjo pirmąjį aukso medalį.

 

2010-04-22 showRenginys

Klasterių kūrimas ir plėtra: pasaulinė praktika

Š. m. balandžio 28 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas organizuoja renginį „Klasterių kūrimas ir plėtra: pasaulinė praktika".

 

2010-04-22 showRenginys

Aukštųjų technologijų įmonėms - verslo misija į Izraelį

"Eksportuojančioji Lietuva" birželio 13-17 d. organizuoja Lietuvos aukštųjų technologijų įmonių verslo misiją į Izraelį (Tel Avivą). Misiją lydės Ūkio ministras Dainius Kreivys.

2010-04-22 showRenginys

Klaipėdoje Verslo angelų tinklo seminaras "Jump start"

Šių metų balandžio 29 d. "Amberton Klaipėda" viešbutyje vyks pirmasis Lietuvoje Verslo angelų tinklo seminaras "Jump start".

 

 

2010-04-20

InoTinklo naujienos Nr.7

Pasirodė septintasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio numeris.

2010-04-20 showRenginys

"Žinių visuomenės kūrimas Lietuvos regionuose"

Balandžio 23 d., penktadienį, 10.00-14.00 val. Klaipėdoje Žinių ekonomikos forumas susidomėjusius kviečia prisijungti ir pasidalinti savo idėjomis mokymuose „Žinių visuomenės kūrimas Lietuvos regionuose".

2010-04-13 showRenginys

Verslininkams - seminaras apie galimybes Lenkijoje

„Eksportuojančioji Lietuva" verslininkus balandžio 15 d. kviečia į seminarą „Lenkija - verslo galimybės Lietuvos įmonėms".

2010-04-13 showRenginys

ES finansavimo programos PAŽANGI ENERGIJA EUROPAI pristatymas

Balandžio 22 d., ketvirtadienį, Klaipėdoje, LCC Tarptautiniame universitete (Kretingos g. 36a.),rengiama nacionalinė ES programos „PAŽANGI ENERGETIKA EUROPAI" (angl. „Intelligent Energy Europe") informacijos diena, kurios metu bus pristatytas naujas programos kvietimas teikti paraiškas energetikos sektoriaus įmonėms ir viešąsias paslaugas teikiančioms organizacijoms.

 

 

2010-04-13

Elektroninė prekyba Lietuvos rinkoje dar naujokė

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi kompleksinių IT sprendimų kompanija „emotion", apimanti tinklapių bei informacinių portalų kūrimą, e-komercijos sprendimus ir marketingą internete, atliko „Lietuvos e-komercijos lyginamąjį tyrimą". Juo siekta išsiaiškinti kokiais efektyviais būdais naudodamiesi verslo atstovai išlieka, vykstant žymiems Lietuvos rinkos pokyčiams.

 

2010-04-12

E-parodoje - daugiau nei 100 laboratorijų, kuriančių robotus

EXPO21XX - virtuali parodų erdvė, suteikianti vietos įvairiausių pramonės šakų pasiekimų parodoms, pateikė dar vieną naujovę - universitetų kuriamų robotų parodą.

2010-04-12

Inovatyvaus verslo plėtra: rinkos tyrimai

Ekonomistai sutaria, kad inovacijos, atsirandančios iš kūrybiškumo, žinių kūrimo ir panaudojimo, tapo pagrindiniu ekonomikos augimo varikliu ir lemia didžiąją dalį socialinių pokyčių visuomenėje.

2010-04-09

Pristatomas pirmasis Lietuvoje dviračiais minamo kino seansų ciklas

Pristatomas pirmasis Lietuvoje dviračiais minamo kino seansų ciklas

Ketvirtadienį kino teatre "Pasaka" įvyks pirmasis Lietuvoje ekologiško dviračių kino (velokino) seansas, kuriuo pradedamas racionaliai energiją vartojančio kino ciklas. Jo metu filmai bus rodomi naudojant energiją, kurią kurs žiūrovai, mindami dviračius.

2010-04-06 showRenginys

Lietuvoje "Startup Weekend" konferencija

Lietuvoje "Startup Weekend" konferencija

Š.m. balandžio 9-11 dienomis Vilniuje bei Kaune vyks „Startup Weekend" konferencija.

Renginys skirtas paskatinti interneto technologijų specialistus žengti  verslo įkūrimo link. Jokios rizikos - tik bendraminčių energija, kūrybinga aplinka ir įkvepiančios, realistiškos idėjos. Vos per 54 valandas verslo idėjos gali virsti realybe - su patyrusių konsultantų, skirtingų sričių specialistų ir entuziastų bei investuotojų pagalba.

2010-04-06

Kviečia "Nmedia 2009" - novatoriškos žiniasklaidos apdovanojimai

Vėl vyks kasmetiniai žiniasklaidos apdovanojimai "Nmedia 2009", kuriuose bus išrinkti novatoriškiausi Lietuvos žurnalistai ir žiniasklaidos priemonės. Kūrybinį konkursą organizuoja Lietuvos žurnalistų sąjunga kartu su kompanija NOKIA.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?