Apie mus :

Naujienos

 

2010-04-06

Paleista 225 kW vėjo jėgainė Jurbarko rajone

Šių metų vasario mėnesį, Rotulių kaime (Jurbarko raj.) paleista 225 kilovatų (kW) galingumo vėjo jėgainė, per metus pagaminsianti apie 0,3 mln. kilovatvalandžių elektros energijos.

2010-04-01 showRenginys

Balandžio 7 - Verslo ir inovacijų diena Klaipėdoje

Šių metų balandžio 7 dieną Klaipėdos verslo aukštosios mokyklos studentai ir visi besidomintys inovacijomis kviečiami dalyvauti Verslo ir inovacijų dienoje, kurios metu bus pristatomi pranešimai apie inovacijas, kūrybiškumą, besimokančias organizacijas, verslo idėjų realizavimą.

2010-04-01

InoTinklas naujienlaiškis Nr.6

Pasirodė šeštasis inovacijų paramos tinklo „InoTinklas" elektroninis naujienlaiškio biuletenio numeris.

2010-03-30 showRenginys

KTU kviečia į tarptautinę mokslinę konferenciją "Information Technologies 2010"

Balandžio 21-23 dienomis didžiausias techniškasis universitetas Baltijos šalyse - Kauno technologijos universitetas - organizuoja kasmetinę, šį kartą jau XVI tarptautinę mokslinę konferenciją „Informacinės technologijos" („Information Technologies 2010").

2010-03-26

2010-03-26 showRenginys

Akimirkos iš Europos robotų čempionato "RobotChallenge" Austrijoje

Video medžiaga iš Vienoje vykusio jau 7-ojo robotų konstruktorių Europos čempionato.

2010-03-21 showRenginys

Klaipėdiečių robotas - Europos čempionas

Lietuvių komandos robotas vardu "Master of Disaster" šiandien tapo Europos čempionu.

 

2010-03-19 showRenginys

Naujausios žinios tiesiai iš "RobotChallenge" Austrijoje

Šį savaitgalį Austrijoje vyks didžiausios pasaulyje robotų varžybos "RobotChallenge", kuriose dalyvaus ir klaipėdiečių komanda.

2010-03-19

Alternatyvios energetikos klasterio užuomazgos Klaipėdoje

Šių metų vasario 26 dieną, Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko atviras seminaras-diskusija „Alternatyviųjų elektros energijos šaltinių panaudojimas siekiant energetinio savarankiškumo".

2010-03-19 showRenginys

SEMINARAS "VIEŠIEJI PIRKIMAI"

2010 m. kovo 26 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parko konferencijų salėje ( adr. H. Manto g. 84, Klaipėda ) vyks seminaras "Viešieji pirkimai" (naujojo įstatymo išaiškinimas bei praktiniai patarimai).

 

2010-03-16 showRenginys

Seminaras "Prancūzijos žavesys - motyvacija eksportui"

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" š.m. kovo 31 d. 9:00 - 12:45 val. tęsdama seminarų ciklą apie Lietuvos eksporto rinkas, organizuoja nemokamą seminarą.

2010-03-09

Verslas ir mokslas susivienijo siekiant sumažinti uostamiesčio oro užterštumą

Šių metų kovo 10 dieną, Klaipėdoje pradedamas vykdyti Klaipėdos mokslo ir technologijų parko vykdomo projekto „EŽIS" iniciatyva atsiradęs pilotinis viešojo transporto užterštumo mažinimą skatinantis projektas.

2010-03-09

Informacinės pagalbos ir finansų stoka - kliūtys patentavimui

Apžvelgus LR valstybinio patentų biuro pateiktą 2009 metų LR pramoninės nuosavybės objektų teisinės apsaugos su jų registracijomis statistiką rezultatai nedžiugina: per praėjusius metus pateikta apie šimtas nacionalinių patentinių paraiškų, o išduoti tik penki patentai.

2010-03-05 showRenginys

SEMINARAS "NE PELNO SIEKIANČIŲ ŪKIO SUBJEKTŲ 2009 METŲ METINIŲ FINANSINIŲ ATASKAITŲ SUDARYMO YPATUMAI"

Š.m. kovo 18 d. KMTP konferencijų salėje vyks Profesijos tobulinimo centro organizuojamas seminaras viešųjų įstaigų, asociacijų, bendrijų bei kitų ne pelno organizacijų finansininkams, buhalteriams (išskyrus biudžetinių bei sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus).

2010-03-05 showRenginys

Seminaras "Mokestinės atsakomybės parengimas. Praktinių situacijų analizė"

Š.m. kovo 15 d. 10 val. KMTP konferencijų salėje vyks specialusis "Pačiolio" mokymo centro organizuojamas seminaras, skirtas buhalteriams.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?