Apie mus :

Naujienos

 

2010-03-02 showRenginys

Seminaras - diskusija "ALTERNATYVIŲ ENERGIJOS ŠALTINIŲ PANAUDOJIMAS SIEKIANT ENERGETINIO SAVARANKIŠKUMO"

Š.m. vasario 26 d. 11 val. KMTP vyko seminaras - diskusija, kurioje buvo aptartos problemos, trukdančios energetiniam savarankiškumui pasiekti; alternatyvių energijos šaltinių taikymas bei alternatyvios energetikos aktualijos.

2010-02-22

Technologiniai pasiūlymai

Klaipėdos mokslo ir technologijų parko interneto svetainėje startavo naujas skyrelis "Tchnologiniai pasiūlymai".

2010-02-22

Individualus alternatyviųjų šaltinių naudojimas - kelias į energetinę nepriklausomybę

Vykdant projekto „Inotinklas" veiklas, KMTP šių metų vasario 26 dieną 11 valandą kviečia visus besidominčius alternatyvia energetika į atvirą seminarą-diskusiją.

2010-02-18

Lietuvoje veiks Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra

Vasario 17 d. ministrų kabinetas pritarė Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) steigimui. Agentūra įsteigta sutelkus Ūkio ir Švietimo ir mokslo ministerijų jėgas ir įvertinus mokslo bei verslo poreikį dirbti viena kryptimi.

2010-02-18

Inovatyvi aplinka taupantiems lėšas - KMTP

Kviečiame įmones įsikurti Klaipėdos mokslo ir technologijų parke ir plėtoti verslą inovatyvioje aplinkoje

2010-02-18

Vyriausybė patvirtino Lietuvos inovacijų strategija 2010-2020 m.

Strategija siekiama sutelkti ir efektyviai valdyti valstybės išteklius kuriant konkurencingą, naujausiomis technologijomis ir kvalifikuotais žmogiškaisiais ištekliais grindžiamą žinių ekonomiką.

2010-02-17 showRenginys

Atvirų durų diena, skirta Prekių ženklų ir dizaino dienoms paminėti

Lietuvos Respublikos valstybinis patentų biuras kviečia į Atvirų durų dieną, kuri vyks Lietuvos technikos bibliotekos patentinės informacijos centre Klaipėdoje (Sukilėlių g. 14) - vasario 22 d., pirmadienį, 12.00 - 15.00 val.

2010-02-09 showRenginys

Seminaras "Viešųjų pirkimų vykdymas pradedantiesiems"

Š.m. vasario 25 d. 9.30 val. KMTP UAB "Ekspertų mugė" organizuojamas seminaras, skirtas perkančiųjų organizacijų pradedantiesiems darbuotojams, turėjęs vykti KMTP, neįvyks dėl nesusirinkusios grupės.

2010-02-03

KMTP - svečiai iš Nyderlandų karalystės

Vasario 2 dieną, VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parke svečiavosi delegacija iš Nyderlandų Karalystės Leeuwarden miesto.

2010-02-01

"BalticSupply" startinis susitikimas Bremene

Surengtas pirmasis „BalticSupply" projekto partnerių susitikimas, kurio veikla pradėta praėjusių metų rudenį. Praėjusią savaitę KMTP atstovai - Sigita Paulavičienė ir Andrius Sutnikas lankėsi Vokietijoje, Bremeno mieste, kur pristatė savo organizaciją.

2010-02-01

IT vadovai: nedrąsiai siūlome, ką turime geriausia

Lietuva turi didelį potencialą pritraukti stambias tarptautines aukštųjų technologijų įmones, tačiau iki šiol pasigendama mūsų paties aktyvumo. Tokią poziciją išsakė su Premjeru susitikę IT įmonių vadovai.

2010-02-01

Sausio mėnesį daugiausia sutarčių pasirašyta pagal priemonę "E-verslas LT"

Per pirmąjį šių metų mėnesį pasirašyta 91 sutartis su projektų vykdytojais, projektams įgyvendinti pagal pasirašytas sutartis skirta 35,2 mln. Lt iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinės paramos lėšų.

2010-02-01

Prof. A. Galdikas: Saulės energetikos perspektyvos Lietuvoje

Sausio 26 d. Lietuvoje paskelbtas saulės energetikos pramonės startas., atidarymo ceremonija vyko UAB „Precizika-MET SC" industrinėje fotoelektros laboratorijoje, Vilniuje.

2010-02-01 showRenginys

Seminaras "Darbo sutartis, jos sudarymas, vykdymas, nutraukimas."

Š.m. vasario 5 d. 10 val. KMTP vyks Administracijos darbuotojų asociacijos organizuojamas seminaras, kurio metu bus aptarti priimti aktualūs Darbo kodekso pakeitimai.

2010-01-27

Parengtas Lietuvos inovacijų strategijos 2010-2020 m. projektas

Siekiant nustatyti kryptingą ir koordinuotą Lietuvos inovatyvumo didinimo politiką parengtas Lietuvos inovacijų strategijos 2010-2020 m. projektas, kurį šią savaitę Vyriausybei pateikė Ūkio ministerija.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?