Apie mus :

Naujienos

 

2010-01-22 showRenginys

KONFERENCIJA "Už vaikus atsakingi visi"

Š.m. vasario 4 d. 13.30 val. KMTP konferencijų salėje vyks nemokama konferencija, kurios metu bus pristatyta pagalbos jaunimui poreikio situacija Klaipėdos mieste.

2010-01-22

Vaizdo konferencijoje - apie verslo galimybes Estijoje

Sausio 28 d. Lietuvos ambasadoje Taline organizuojama konferencija „Estijos verslo aplinkos perspektyvos", skirta Estijos ekonominei situacijai ir verslo perspektyvoms pristatyti.

2010-01-22

"Santaros" slėnyje - ekologinių tyrimų sala

Vilniuje „Santaros" slėnyje įsikurs Jungtinis gamtos tyrimų centras, kuris sutelks dėmesį itin aktualiai sričiai - ekologijai, aplinkos taršos mažinimui.

2010-01-22

Verslininkams - nemokama apmokymų programa susipažinti su Japonijos rinka

Europos Sąjungos - Japonijos centras (EU - Japan Centre) kviečia Lietuvos verslininkus teikti paraiškas nemokamai dalyvauti programoje, kurioje galima per trumpą laiką įgyti vadybos įgūdžių, verslo patirties ir praplėsti bendradarbiavimo su Japonija galimybes.

2010-01-21

Pažangi aplinkosaugos vadybos ir audito sistema EMAS - Lietuvos verslininkams

Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LEPA) kviečia mažas ir vidutines Lietuvos įmones įsidiegti aplinkosaugos vadybos ir audito sistemą EMAS (angl. Eco-Management and Audit Scheme).

2010-01-21 showRenginys

Sausio 25 d. Kaune vyks mokslo pažintinė paskaita "Didžiausios pasaulio observatorijos"

Lektorė, Lietuvos astronomų sąjungos (LAS) narė Diana Krivcovaitė kviečia į kelionę nuo Havajų aukštikalnių iki Lietuvos, aplankant didžiausias pasaulio observatorijas, mokslines institucijas, kuriose stebimi ir tiriami dangaus kūnai ir tolimieji objektai.

2010-01-20 showRenginys

Baltarusijos - Lietuvos ekonominis investicinis forumas

Lietuvos ekonominės plėtros agentūra ir Eksportuojančioji Lietuva kartu su LR ūkio ministerija bei Baltarusijos Respublikos ambasada Lietuvoje kviečia Lietuvos įmones š.m. vasario 4 d. dalyvauti Baltarusijos - Lietuvos ekonominiame investiciniame forume ir teminėse diskusijose.

2010-01-20

"Eksportuojančioji Lietuva" bendram darbui buria stambiausius šalies verslininkus

VšĮ „Eksportuojančioji Lietuva" subūrė veiklius Lietuvos verslo atstovus, kurie dalyvaudami įstaigos valdyboje ir patarėjų taryboje, savo konsultacijomis, patarimais ir sukaupta patirtimi padės įstaigai užkurti eksporto variklį.

2010-01-20

"Idėjų apsaugos ir komercinio panaudojimo pradžiamokslis" - jau prieinamas internete

VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, įgyvendindamas projektą „SIEK" (Stipri inovacijų ekosistema - verslo konkurencinio pranašumo garantas), parengė leidinį - „Idėjų apsaugos ir komercinio panaudojimo pradžiamokslis".

2010-01-19

Kaune ir Vilniuje - dar du mokslo ir verslo suartėjimo centrai

Šiandien Švietimo ir mokslo ministerijoje pasirašyti du mokslo plėtros projektai, kurie bus įgyvendinti „Santakos" ir „Saulėtekio" mokslo, verslo ir studijų slėniuose.

2010-01-19

Jau ketvirtą kartą bus renkamos geriausios disertacijos

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjunga (LJMS) jau ketvirtą kartą organizuoja konkursą „Geriausios disertacijos".

2010-01-15

Kvietimas dalyvauti diskusijoje apie naujų produktų kūrimą ir mokestinės lengvatos jiems taikymą

Sausio 19 d. Lietuvos pramoninkų konfederacija ir Lietuvos inovacijų centras kviečia dalyvauti diskusijoje.

2010-01-13

Pateikta paraiška "MarTech" projekto finansavimui gauti

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas pateikė paraišką projekto „Jūrinių kompetencijų, technologijų ir žinių mainai Pietų Baltijos jūros regione (MarTech)" finansavimui gauti.

2010-01-12 showRenginys

Praktiniai mokymai vadovaujantiesiems partneriams "Kaip paruošti gerą projekto paraišką?"

Sausio 18 d. 10 val. KMTP vyks nemokami Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinio techninio sekretoriato organizuojami praktiniai mokymai.

2010-01-11

Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimai 2010

Nepraleisk galimybės dalyvauti 2010 m. Europos vaizdo siužetų apie verslumą apdovanojimų konkurse ir laimėk daugiau kaip 3 000 eurų!

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?