Apie mus :

Naujienos

 

2010-01-11

Susitikime su ministru aptartos Vakarų Lietuvos energetinės perspektyvos

Sausio 7 dieną įvyko bendras Klaipėdos pramonininkų asociacijos įmonių vadovų ir Klaipėdos universiteto mokslinės bendruomenės susitikimas su LR Energetikos ministru Arvydu Sekmoku.

2010-01-07

Verslui jau paskirta per 40 proc. ES paramos

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) 2007-2013 metų finansiniu laikotarpiu administruoja daugiau kaip 4 mlrd. 230 mln. Lt Europos Sąjungos struktūrinę paramą.

2010-01-06

Pernai ekonomikos skatinimo plano priemonėmis pasinaudojo daugiau kaip 4000 Lietuvos įmonių

2009-aisiais metais Ekonomikos skatinimo plano priemonėmis pasinaudojo kas penkiolikta realiai veikianti Lietuvos įmonė.

2009-12-30

Patvirtintas pirmasis slėnių projektų sąrašas

Numatoma skirti paramą Klaipėdos universiteto Inžinerinių tinklų įrengimo bei Klaipėdos mokslo ir technologijų parko infrastruktūros plėtros jūriniame slėnyje projektui.

2009-12-18 showRenginys

Seminaras verslininkams Klaipėdoje "Vėjo energetika: ištekliai, technologijos ir verslo kūrimas"

2010 m. sausio 8 d. 9 val. NAUJADAROS AKADEMIJA ir Lietuvos vėjo energetikų asociacija kviečia į seminarą verslininkams, kurie siekia įgyti žinių apie bendruosius vėjo energetikos ūkinės veiklos ypatumus, o taip pat susipažinti, kaip galima pačiam įsirengti vėjo elektrinę.

2009-12-15

Inovacijos laivų statybos pramonės sektoriuje

Jūrinių regionų ekonomikoje svarbų vaidmenį atlieka laivų statybos ir remonto įmonės, kurių konkurencingumą lemia jų technologinis lygis, pavyzdžiui, laivų surinkimo technologijos.

2009-12-15

Paskelbti nacionalinio konkurso "Inovacijų prizas 2009" rezultatai

Lietuvos inovacijų centras paskelbė 18-a nacionalinio konkurso verslui "Inovacijų prizas 2009" nugalėtojų.

2009-12-11

Jungtis į klasterius ES paramai gauti galės platesnis verslo ir mokslo atstovų ratas

Ūkio ministras Dainius Kreivys ketvirtadienį pasirašė įsakymą, kuriuo išplėtė klasterizacijos sričių, galinčių pretenduoti į Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą pagal priemones „Inoklaster LT" ir „Inoklaster LT+", sąrašą. Potencialios klasterizacijos sritys papildytos poligrafija, kūrybinėmis industrijomis, sveikatinimu ir „ekodimensija".

2009-12-04 showRenginys

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 3-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Š.m. gruodžio 8 d. 11 val. KMTP vyks Latvijos ir Lietuvos programos Jungtinio techninio sekretoriato organizuojamas informacinis seminaras.

2009-12-03

Atvirų durų diena Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP)

Š.m. gruodžio 10 d. kviečiame dalyvauti KMTP organizuojamame renginyje ir daugiau sužinoti apie KMTP bei jame įsikūrusias įmones.

2009-12-03

Pristatyti reikšmingiausi mokslo darbai per pastaruosius 355 metus.

D. Britanijos karališkoji mokslo draugija internete pateikė projektą, kuris leidžia peržiūrėti 60 pačių reikšmingiausių draugijos nuomone mokslinių darbų.

2009-12-02

Lietuvos Respublikos ūkio ministerija kviečia dalyvauti viešoje diskusijoje - konsultacijoje

Š.m. gruodžio 10 d. (ketvirtadienį), 13 val. Lietuvos Respublikos ūkio ministerijoje vyks renginys „Inovaciniai čekiai - patraukli inovacijų įmonėse finansavimo priemonė?".

2009-11-26

Įmonėms taps lengviau pretenduoti gauti valstybės pagalbą

Siekdama sumažinti administracinę naštą verslui, Ūkio ministerija siūlo supaprastinti smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjekto statuso deklaravimo tvarką - nustatyti jį pagal vienerių finansinių metų duomenis.

2009-11-26

Steigti uždarąsias akcines bendroves tapo paprasčiau

Ūkio ministras Dainius Kreivys įsakymu patvirtino pavyzdinę uždarosios akcinės bendrovės steigimo akto formą bei pavyzdinius uždarosios akcinės bendrovės įstatus ir jų pildymo rekomendacijas.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?