Apie mus :

Naujienos

 

2009-11-02

VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia aktyviau teikti paraiškas pagal MTTP priemones

Šiuo metu galioja kvietimai teikti paraiškas pagal mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) priemones „Idėja LT", „Intelektas LT", „Intelektas LT+", „Inoklaster LT" ir „Inoklaster LT+".

2009-10-29

Uždarųjų akcinių bendrovių teisinis reguliavimas taps paprastesnis ir skaidresnis

Vyriausybė pritarė Ūkio ministerijos parengtam Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimo įstatymo projektui.

2009-10-29

Diskusija - vieša konsultacija "Parama klasteriams: sudėkime taškus and "i" "

2009 m. lapkričio 3 d. (antradienį), 10 val., LR Ūkio ministerijos salėje  vyks renginys, kurio tikslas - aptarti kylančius iššūkius, rengiantis pasinaudoti teikiama ES SF parama, bei kartu ieškoti būdų kylantiems barjerams įveikti.

2009-10-28

Prezidentė įteikė apdovanojimus pažangiausioms žinių ekonomikos įmonėms

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo pažangiausias Lietuvos žinių ekonomikos įmones. „Žinių ekonomikos įmonės 2009" apdovanojimai įteikti bendrovėms „Sicor Biotech", „Traidenis" ir „Baltic Amadeus infrastruktūros paslaugos".

2009-10-28

Verslo forumas mažoms ir vidutinėms įmonėms

Spalio 29 d. 9 val. Kaune vyks verslo forumas "Pramonė. Inovacijos. Darnusis vystymasis. Konkurencingumas: Kaip darnios plėtros inovacijos padeda pramonės vystymuisi ir didina konkurencingumą?".

2009-10-19

Valstybės parama "Barclays" bus daug mažesnė nei "Barclays" Lietuvoje sumokami mokesčiai

Valstybės dotacija vieno didžiausių Jungtinės Karalystės bankų „Barclays" atėjimui sudarys tik mažą dalį mokesčių, kuriuos „Barclays" sumokės Lietuvoje į valstybės ir Sodros biudžetus.

2009-10-19

Sudarytas planuojamų remti menų inkubatorių plėtros projektų sąrašas

Ūkio ministras Dainius Kreivys įsakymu patvirtino Valstybės planuojamų menų inkubatorių plėtros projektų sąrašą. Sąraše 9 projektai, kurių bendra preliminari vertė - 68,6 milijono litų.

2009-10-19

Norą skolinti verslui lėšas iš Atviro kreditų fondo pareiškė 7 bankai

Spalio 14 d. paaiškėjo, kad į atnaujintą UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (toliau - INVEGA) kvietimą teikti paraiškas skolinti Atviro kreditų fondo (toliau - AKF) lėšas, be anksčiau skolinusių bankų, atsiliepė dar vienas - AB bankas „Snoras".

2009-10-13

Robotų kautynėse triumfavo klaipėdiečiai

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotose tarptautinėse robotų kovose triumfavo klaipėdiečiai. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusiose Baltic Robot Sumo Cup varžybose buvo varžomasi keturiose kategorijose, dėl stipriausiojo titulo varžėsi 60 robotų.

2009-10-13

Siūloma supaprastinti uždarųjų akcinių bendrovių teisinį reguliavimą

Ūkio ministerija parengė ir pateikė Vyriausybei Akcinių bendrovių įstatymo pakeitimo įstatymo projektą, kuriuo siekiama supaprastinti uždarųjų akcinių bendrovių teisinį reguliavimą.

2009-10-12

Kaip mokslas virsta pinigais?

KMTP sėkmingai įgyvendina tarptautinį projektą VALOR, kuriuo siekiama padėti moksliniais tyrimais paremtoms inovacijoms rasti kelią į rinką.

2009-10-12 showRenginys

Tarptautinis seminaras "Valorizacijos politika ir praktika Pietų Baltijos regione"

Š.m. spalio 16 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įvyko tarptautinis seminaras.

2009-10-08

Paskelbtas nacionalinis konkursas "Inovacijų prizas 2009"

VšĮ Lietuvos inovacijų centras, kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir asociacija „Žinių ekonomikos forumas" jau penktus metus iš eilės rengia Inovacijų prizo konkursą.

2009-10-08

INVEGA jau teikia paskolų garantijas ir užsienio bankams

Siekiant išplėsti įmonių skolinimosi galimybes , UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) pradėjo teikti garantijas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje įregistruotiems bankams, kurie teiks paskolas Lietuvoje veikiančioms įmonėms.

2009-10-06

Tarptautinė mokslo ir technologijų plėtros programų agentūra (TPA) rengia Atvirų durų dieną

2009 m. spalio 20 d. TPA kviečia 7BP, EUREKA, EUROSTARS, COST, BONUS programų projektų koordinatorius, partnerius, mokslo institucijų ir įmonių vadovus bei darbuotojus atvykti į susitikimus.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?