Apie mus :

Naujienos

 

2009-10-05

Lietuvos Vyriausybė ir "Barclays" pasirašė investicijų sutartį

Šiandien Lietuvos Respublikos Vyriausybė pranešė apie investicijų sutarties pasirašymą su „Barclays Technology Centre Limited" dėl „Barclays" technologijų centro steigimo Vilniuje.

2009-10-02

Filmas "Inovatyvus verslas"

Kviečiame peržiūrėti Klaipėdos mokslo ir technologijų parko įgyvendinto projekto "Inovatyvūs sprendimai verslui" metu sukurtą filmą "Inovatyvus verslas"

2009-09-30

INVEGA laikinai teiks specialiąsias garantijas dėl eksporto kredito draudimo

UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) galės laikinai teikti specialiąsias garantijas draudėjams dėl dalies pirkėjo skolos apmokėjimo eksporto kredito draudimo atvejais, pirkėjui neatsiskaičius su draudėju sutartyje nustatytais terminais.

2009-09-30

Paslaugų direktyva atvers naujas galimybes verslui

Vyriausybė pritarė Ūkio ministerijos parengtam Paslaugų įstatymo projektui, kuris perkelia Europos Sąjungos (ES) Paslaugų direktyvą, atveriančią naujas galimybes verslui pasinaudoti palankesnėmis ir supaprastintomis paslaugų teikimo veiklos reglamentavimo sąlygomis.

2009-09-28

Paskolos iš atviro kreditų fondo palankesnėmis sąlygomis

Siekiant pagerinti skolinimosi iš Atviro kreditų fondo (AKF) sąlygas, nuspręsta teikti paskolas smulkiojo ir vidutinio verslo (SVV) subjektams ne tik litais, bet ir eurais, taip pat sumažinta kreditų, teikiamų iš AKF lėšų, kaina.

2009-09-28

Išrinkti Nacionalinio kokybės prizo konkurso laimėtojai

Kokybės taryba patvirtino dvyliktojo Nacionalinio kokybės prizo konkurso rezultatus. Šiais metais Nacionalinį kokybės prizą savo įmonių kategorijose laimėjo bendrovės „Mars Lietuva", „Molesta" ir „Kaita".

2009-09-23

Už mažų kreditų neišskolinimą - baudos dviem paskolas teikiantiems bankams

Ūkio ir Šiaulių bankams teks sumokėti baudas už mažų kreditų smulkiosioms ir vidutinėms įmonėms neišskolinimą per nurodytą terminą.

2009-09-23

Pagal priemonę "Lyderis LT" prašoma 864,6 mln. Lt paramos

Š.m. rugsėjo 10 d. baigtas paraiškų teikimas pagal priemonę VP2-2.1-UM-01-K „Lyderis LT".

2009-09-23

Skirta parama dar 22-iems "E-verslas LT" projektams

Lietuvos Respublikos ūkio ministras pasirašė 2009 m. rugsėjo 11 d. įsakymą Nr. 4-456 „Dėl finansavimo projektams, siekiantiems gauti Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansinę paramą pagal Lietuvos 2007-2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programą, skyrimo".

2009-09-21

Negabaritinių krovinių pervežimui degama žalia šviesa

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke (KMTP) startuoja tarptautinis projektas „Oversize Baltic".

2009-09-17

Atsinaujinančių energijos išteklių projektui - 9 mln. Lt

Ūkio ministerija skyrė 9,05 mln. Lt paramos iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų UAB „Šiluma Jums" projektui „Šilutės regiono biodegraduojančių atliekų panaudojimas kombinuotai elektros ir šilumos gamybai" įgyvendinti.

2009-09-15

Saulėtekis: "Doing Business" mūsų darbą įvertins tik kitąmet

Jau kitąmet įmonės registravimo procedūra bus pigesnė, paprastesnė ir daugiau nei dvigubai trumpesnė - ji netruks ilgiau nei 10 dienų. Šie ir kiti Ūkio ministerijos administravimo srityje esantys rodikliai turėtų pagerinti Lietuvos verslo sąlygų ir konkurencingumo vertinimą pagal „Doing Business" apžvalgą.

2009-09-15

Skelbiama Europos verslininkystės apdovanojimų nacionalinė atranka

Ūkio ministerija kviečia teikti paraiškas pažangiausioms įgyvendintoms arba šiuo metu įgyvendinamoms verslą skatinančioms iniciatyvoms pristatyti.

2009-09-14

Verslumui ir inovacijoms skatinti - mobilumo programa

Šiaurės ministrų taryba kviečia SVV įmonių, verslo organizacijų, inkubatorių ir kt. įstaigų atstovus iki 2009 m. spalio 15 d. teikti paraiškas Šiaurės ir Baltijos šalių verslo ir pramonės mobilumo programai.

2009-09-14

Kazachstane lietuviai ieškos ekonominio bendradarbiavimo plėtros nišų

Rytoj ūkio ministras Dainius Kreivys, lydimas Lietuvos verslo misijos, viešės didžiausiame Kazachstano mieste Almatoje. Į šią šalį ieškoti verslo galimybių kartu su ministru vyksta daugiau kaip 40 verslininkų, taip pat ir KMTP direktorė Roma Stubrienė.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?