Apie mus :

Naujienos

 

2009-09-09

"Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimai

Asociacija „Žinių ekonomikos forumas", siekdamas įvertinti ir pagerbti sėkmingiausiai žinių ekonomikos sektoriuje dirbančias įmones bei padrąsinti kol kas mažiau žinomas įmones, organizuoja apdovanojimus „Žinių ekonomikos įmonė 2009"

2009-09-04

Verslo kryptis - Kinija

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas siekdamas paskatinti verslo internacionalizavimo kompetencijas Klaipėdos regione, organizuoja kinų verslo kalbos ir kultūros kursus verslininkams

2009-09-04

Skirtas finansavimas Lietuvos inovacijų sistemai stiprinti

KMTP - viena iš viešųjų įstaigų, kurios projekto įgyvendinimui Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2009 m. rugpjūčio 28 d. įsakymu skirtas finansavimas pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos 1 prioriteto „Ūkio konkurencingumui ir ekonomikos augimui skirti moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra" priemonę „Inogeb LT-1"

2009-09-03

Garantijų fondui - 129 mln. litų. Kredito įstaigoms bus suteikta daugiau individualių garantijų

Finansų ir Ūkio ministerijos bei UAB „Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) pasirašė trišalę sutartį dėl Garantijų fondo finansavimo.

2009-09-03

Skatinimo plano paskolos verslui bus teikiamos ir eurais

Kreditai verslui, finansinių tarpininkų išduodami per Ekonomikos skatinimo plano (ESP) priemonę Atvirų kreditų fondas (AKF), jau šį mėnesį bus išduodami ir eurais.

2009-09-01

KMTP - vienintelis Lietuvos mokslo ir technologijų parkas, pažymėtas interaktyviame WAINOWA inovacijų atlase

Pirmą kartą informacija apie viso pasaulio mokslo ir technologijų parkus, verslo inkubatorius bei kitas su inovacijomis susijusias organizacijas pateikta panoraminiu vaizdu

2009-08-28

Kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę "Valstybės pagalba aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimui įmonėse"

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija ir Paramos fondas Europos socialinio fondo agentūra kviečia teikti paraiškas

2009-08-27

Išleistas naujas leidinys "Klasterių vadovas"

Leidinį išleido Lietuvos ekonomikos agentūra kartu su projekto „Klasterių kompetencijos tinklas" partneriu - Lietuvos Inovacijų centru

2009-08-26

Moksliniams tyrimams skatinti - beveik pusė milijardo litų

Lietuvos Respublikos ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra šiandien paskelbė kvietimus teikti paraiškas pagal 3 mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros (MTTP) priemones: „Idėja LT", „Intelektas LT" ir „Intelektas LT+".

2009-08-25

Startuoja projektas "Oversize Baltic"

Projektas įgyvendinamas Pietų Baltijos bendradarbiavimo abipus sienos 2007-2013 programos rėmuose, projektą inicijavo ir įgyvendina KMTP kartu su 8 partneriais iš Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos ir Švedijos.

2009-08-24

KMTP vykusi diskusija susilaukė valstybinių institucijų dėmesio

Gegužės 12 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vykusi atvira diskusija "Inovatyvaus verslo laboratorija" sulaukė išsamaus Švietimo ir Ūkio ministerijų atsakymo.

2009-08-24

„Fermentas“ pradėjo 6 mln. litų vertės mokslinį projektą

Lietuvos biotechnologijų bendrovė „Fermentas" pradėjo naujomis savybėmis pasižyminčių biotechnologinių reagentų kūrimo projektą.

2009-08-19

Per skatinimo plano priemones verslui prieinama 1,4 mlrd. litų. Dar 820 mln. Lt paskolų bus pradėtos teikti rugsėjį

Ekonomikos skatinimo plano (ESP) finansavimo priemonė, per kurią verslas galės gauti iki 1,5 mln. eurų paskolas, pradės veikti rugsėjį.

2009-08-03

Eksportuojančioms įmonėms - 5 mln. Lt parama

Ūkio ministerija toliau tęsia paramos skyrimą įmonėms, ieškančioms eksporto galimybių.

2009-07-01

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?