Apie mus :

Naujienos

 

2009-02-11 showRenginys

Europos verslininkystės savaitė

2009 m. gegužės 6-14 d. vyksianti pirmoji Europos verslininkystės savaitė - tai akcija, skirta paskatinti verslumą visoje Europoje ir informuoti verslininkus apie paramą, kurią jie gali gauti Europos, nacionaliniu ir vietos lygmenimis. Ši akcija suteikia MVĮ galimybę gauti informaciją, konsultacijas, paramą ir idėjų, padėsiančių joms plėtoti savo veiklą.

2009-02-11

2009-ieji - Europos kūrybiškumo ir naujovių metai

Europos Komisija 2009-uosius skelbia Europos kūrybiškumo ir naujovių metais ir pradeda informavimo kampaniją, kurios šūkis „Įsivaizduoti. Kurti. Išrasti". Šių metų tikslas - skatinti žmones kūrybiškai ir naujoviškai vykdyti įvairių sričių veiklą bei padėti Europos Sąjungai geriau pasiruošti būsimiems pasaulio globalizacijos iššūkiams.

2009-02-11

Kvietimas teikti paraiškas Gebėjimų stiprinimo fondo paramai gauti

Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinis mechanizmas

2009-02-11

Kvietimas teikti paraiškas šiuolaikiškų vadybos metodų ir valdymo sistemų diegimui skatinti pagal priemonę "Procesas LT"

Kvietimas teikti paraiškas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę „Procesas LT"

 

2009-02-11

Kvietimas teikti paraiškas informacinių technologijų diegimui skatinti pagal priemonę "E-verslas LT"

Kvietimai teikti paraiškas pagal 2007-2013 m. Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas" įgyvendinimo priemonę „E-verslas LT"

2009-02-11

Kodėl Lietuvoje neatsiranda vietos "pumpurinėms" (spin - off) bendrovėms?

Vakaruose įprastas bendradarbiavimo modelis - „pumpurinės" (angl. spin-off) bendrovės Lietuvoje vis dar neranda sau vietos.

2009-02-11

Mokslo ir verslo bendradarbiavimas padės išbristi iš krizės?

Specialistų teigimu, krizės metu Europos ekonomika išlaikys konkurencingumą, jeigu investuosime į inovacijas, kaupsime ir taikysime žinias ir įgūdžius.

2009-02-11

Inovacijos versle - sėkmės garantas

Inovatyvių idėjų pritaikymas versle padeda ne tik didinti darbo našumą, paspartina įmonės veiklą, bet ir garantuoja sėkmę konkuruojant ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkose.

2009-02-10

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programa skelbia 2-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas

Projektų paraiškas galima teikti pagal šiuos prioritetus: verslo, darbo rinkos, tyrimų ir technologijų plėtra; darnios bendruomenės kūrimas (maži projektai).

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?