Apie mus :

Naujienos

 

2016-09-23

Partnerių paieškos misija į NORVEGIJĄ (Oslo inovacijų savaitė)

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra kviečia informacinių irryšiųtechnologijų (žaidimų technologijų, virtualios realybės kūrėjų), aprangos ir tekstilės pramonės, energetikos, elektronikos, aerokosmoso, sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos (žaliųjų technologijų), transporto bei kitų sektorių įmones (ir klasterius) teikti paraiškas dalyvauti partnerių paieškos misijos į Norvegiją atrankoje. Itin skatinamas pradedančiųjų įmonių (angl.start up) dalyvavimas!

 

2016-09-22

SGD klasteryje stiprinamas mokslinis potencialas

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) klasteryje, kurio iniciatorė yra AB „Klaipėdos nafta", mokslines kompetencijas pritaikys Lietuvos energetikos institutas (LEI).

2016-09-21 showRenginys

INOLABORATORIJA. Verslo idėjų dirbtuvės

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia dalyvauti verslo idėjų dirbtuvėse INOLABORATORIJA. Tai puiki galimybė išplėtoti idėją iki verslo modelio, gauti vertingų patarimų ir žinių kaip sudominti investuotoją bei įgyti naudingų ryšių.

2016-09-19 showRenginys

Lietuvoje pirmą kartą rengiama „Inovacijų savaitė 2016“

Šių metų rugsėjo 26-spalio 1 d. pirmą kartą Lietuvoje rengiama „Inovacijų savaitė 2016", kurią Ūkio ministerija organizuoja kartu su partneriais. Per šešias dienas Vilniuje ir Kaune įvyks daugiau kaip 50 nemokamų renginių, skirtų profesionalams - verslininkams, tyrėjams - taip pat visuomenei - pradedantiesiems verslininkams, studentams, inovacijomis besidomintiems žmonėms.

2016-09-06 showRenginys

Žaliosios pramonės inovacijų programos informacinis renginys

Š. m. rugsėjo 29 d. Lietuvos Respublikos ūkio ministerija kviečia verslo įmonių, mokslo ir studijų institucijų ir viešojo sektoriaus atstovus, ekspertus dalyvauti renginyje, kurio tikslas - apžvelgti 2009-2014 m. Norvegijos finansinio mechanizmo Žaliosios pramonės inovacijų programos įgyvendinimo progresą, pristatyti įgyvendinamus projektus, pasidalinti bendradarbiavimo tarp Lietuvos ir Norvegijos verslo patirtimi, taip pat susipažinti su žaliųjų projektų finansavimo galimybėmis Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

2016-09-06 showRenginys

Praktiniai mokymai verslui

KMTP bendruomenės narys UAB "Ceeffo consulting" kviečia į atvirus mokymus "Verslo sėkmė per 3 dienas" bei savaitgalio mokymus "Verslo esmė per 2 dienas".

2016-09-06

SGD klasteryje – tarptautinis partneris „Emerson“

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) klasteris pasipildė nauju nariu - bendrovė „Emerson" (JAV) tapo pirmuoju tarptautiniu klasterio partneriu.

2016-09-02

KMTP bendruomenės nario pasiūlymas

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia naudotis KMTP bendruomenės nario - UAB "Dekanas" teikiamomis paslaugomis verslui: finansinė apskaita, verslo teisė, įmonių steigimas, pertvarkymas ir kt.

2016-09-02

Ūkio ministerijos apdovanojimai „Už nuopelnus verslui"

Ūkio ministerija kviečia verslininkus pristatyti savo pasiekimus apdovanojimui „Už nuopelnus verslui" gauti. Paraiškų, kurias įmonės gali teikti pagal 6 nominacijas, laukiama iki š. m. rugsėjo 9 d.

 

2016-09-02

Kvietimas dėl įmonių akseleravimo Kinijos mokslo ir technologijų parkuose

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia įmones vykti į Kinijos Šanchajaus regione veikiančius mokslo ir technologijų parkus. Lietuvos įmonėms pagal jų poreikį parinktuose parkuose bus teikiamos akseleravimo paslaugos. Jos apims profesionalių verslo informacijos, konsultavimo, mokymo paslaugų, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimą bei kontaktų verslui plėtoti paiešką.

 

2016-08-24

Konkursas "Verslo ir mokslo partnerystė 2016"

Kuriate inovatyvius produktus? LR ūkio ministerija kviečia dalyvauti konkurse „VERSLO IR MOKSLO PARTNERYSTĖ 2016". Paraiškos priimamos iki 2016 m. rugsėjo 8 d. (imtinai).

2016-06-17 showRenginys

Konferencija „Kinija, Šenženas - Lietuva, Klaipėda: investicijos ir bendradarbiavimas"

Birželio 27 d. Klaipėdoje viešės Kinijos Šenženo verslo ir valdžios atstovų delegacija. Nuo 9 val. rengiama konferencija „Kinija, Šenženas - Lietuva, Klaipėda: investicijos ir bendradarbiavimas", nuo 11:40 val. vyks tarptautinė verslo kontaktų mugė.

2016-06-03

GENOPOLE konkursas jaunoms inovatyvioms biotechnologijų kompanijoms

Biotechnologijų ir gyvybės mokslų klasteris GENOPOLE kviečia jaunas inovatyvias biotechnologijų kompanijas, dirbančias gamtos, žemės ūkio ir pramonės srityse (medicinos sektorius negalimas) dalyvauti konkurse.

2016-06-03

Paskelbtas kvietimas teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ Nr. 2

Iki š.m. rugpjūčio 2 d. įmonės kviečiamos teikti paraiškas pagal priemonę "Naujos galimybės LT". Priemonės tikslas - paskatinti įmones kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai. Pagal šią priemonę remiama veikla - pavienis MVĮ ir jos produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose.


2016-05-17 showRenginys

Nemokamas renginys "Lean Direktoriui – vertė ir pelnas"

Ant direktoriaus pečių gula esminės organizacijos valdymo problemos, mažinančios pajamas ir didinančios išlaidas. Kviečiame š.m. gegužės 31 d. 14 val. atvykti į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir "Lean sektorius" organizuojamą renginį, kuriame turėsite puikią galimybę savo lygyje gauti atsakymus į rūpimus valdymo efektyvumo klausimus. Lean patirtimi pasidalins ir konsultuotų įmonių vadovai.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?