Apie mus :

Naujienos

 

2015-10-28

Nacionalinis konkursas „Inovacijų prizas“

VšĮ Lietuvos inovacijų centras ir Lietuvos pramonininkų konfederacija jau vienuoliktąjį kartą rengia nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas", kurį remia Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Konkurso tikslas - skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą.

2015-10-09 showRenginys

Patentinės informacijos savaitė PATINFO 2015

Lietuvos technikos biblioteka kviečia į kasmet organizuojamą patentinės informacijos savaitę PATINFO 2015, vyksiančią spalio 12-23 d. Klaipėdos skyriuje, Sukilėlių g. 14.

2015-10-02 showRenginys

SEMINARAS „ ES FONDŲ PARAMA BENDRIEMS MOKSLO-VERSLO PROJEKTAMS“

Lietuvos taikomųjų mokslų akademija ir VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia į seminarą, kuriame bus pateikta aktuali informacija potencialiems pareiškėjams paramai gauti. Seminaras vyks š.m. spalio 9 d. KMTP konferencijų salėje.

 

2015-10-02 showRenginys

Konkursas gauti apdovanojimą „Už nuopelnus verslui“

Ūkio ministerija kviečia verslininkus dalyvauti konkurse ir pristatyti savo pasiekimus. Paraiškų, kurias įmonės gali teikti pagal 9 nominacijas, laukiama iki š. m. spalio 9 d.


2015-10-01 showRenginys

SOLIDWORKS 2016 seminarai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje

2015 m. spalio 15, 20, 22, 27 ir 29 d. UAB „IN RE" kviečia į seminarus „SOLIDWORKS 2016 - ĮGYVENDINKITE AMBICINGIAUSIAS ĮDĖJAS", vyksiančius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

2015-09-30

Aktuali informacija atvykstantiems į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką

Prašome atkreipti dėmesį, kad dėl vykdomų statybos darbų yra uždarytas eismas ir įvažiavimas į Klaipėdos universiteto teritoriją iš Herkaus Manto gatvės, todėl į Klaipėdos mokslo ir technologijų parką iš universiteto pusės privažiuoti negalėsite. Į aikštelę galite patekti iš Vilhelmo Berbomo (buvusios Įgulos) gatvės.

2015-09-15

Pasinaudokite ES paramos programa E-verslas LT

Iki 2015 m. spalio 29 d. verslo įmonės kviečiamos pateikti paraišką pagal priemonę „E-verslas LT" verslo valdymo sistemų įdiegimui ir kompiuterinės įrangos įsigijimui.

2015-09-15

Mokymų ciklas įvairių lygių vadovams, siekiantiems ambicingų tikslų

KMTP bendruomenės narys UAB "Ceeffo Consulting" kviečia vadovus dalyvauti mokymų cikle, padėsiančiame maksimizuoti įmonės veiklos rezultatą.

2015-09-11

Unikali patirtis: kaip lietuviškai įmonei sekėsi atsikratyti popierinių dokumentų

Klaipėdos mokslo ir technologijų parke įsikūrusi įmonė - UAB "BSS IT", kurianti bei diegianti Verslo valdymo sistemą, apimančią buhalterinę apskaitą, personalo valdymą, darbo užmokesčio skaičiavimą, dokumentų valdymą bei darbą su klientais (CRM), dalinasi iššūkio "biuras be popierinių dokumentų" patirtimi.

2015-09-09 showRenginys

Informacinis seminaras apie Lietuvos standartizacijos departamento teikiamas paslaugas

Šių metų rugsėjo 23 d. Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyks Lietuvos standartizacijos departamento ir Klaipėdos mokslo ir technologijų parko organizuojamas informacinis seminaras apie Lietuvos standartizacijos departamento teikiamas paslaugas.

 

2015-09-07

Paskelbtas priemonės „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai" projektų finansavimo sąlygų aprašo projektas

Paskelbtas 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 1 prioriteto „Mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų skatinimas" priemonės Nr. J05-LVPA-K „Intelektas. Bendri mokslo-verslo projektai" projektų finansavimo sąlygų aprašo projektas. Taip pat atnaujintas Ūkio ministerijos kompetencijoje esančių ES priemonių kvietimų grafikas.

2015-09-04

"Švedijos verslo apdovanojimai 2015"

Kviečiame Jus nominuoti iškiliausias įmones, organizacijas ar asmenis „Švedijos verslo apdovanojimams 2015". Kaip ir kasmet, nuveikti darbai ir pasiekimai bus įvertinti trijose kategorijose: „Įmonių socialinės atsakomybės metų iniciatyvos", „Tvarios plėtros" ir „Jaunojo metų verslininko".

2015-07-30

ES parama įmonėms pagal priemonę „E-verslas LT“

Iki 2015 m. spalio 29 d. renkami projektai verslo (UAB, AB, MB, IĮ) įmonių verslo valdymo sistemų (pvz. Klevas, Rivilė, Navision ir pan.) įdiegimui ir kompiuterinės įrangos įsigijimui.

2015-07-28

TEDx Binnenhof kūrybingų verslininkų idėjų konkurso nacionalinė atranka

Ūkio ministerija kviečia verslininkus iki š. m. rugsėjo 25 d. teikti paraiškas dalyvauti Europos Komisijos kartu su nevyriausybine organizacija TEDx Binnenhof (Nyderlandai) inicijuojamame kūrybingų verslininkų idėjų konkurse.

2015-06-30

Intelektinės nuosavybės apsaugos priemonės pristatymas

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia įmones ir mokslo institucijas teikti paraiškas gauti paramą intelektinės nuosavybės teisių apsaugos projektams vykdyti.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?