Apie mus :

Naujienos

 

2015-06-17

Ieškome brandaus amžiaus prezentatorių

KMTP įsikūrusi reklamos agentūra Partizanas ieško brandaus amžiaus prezentatorių laikiniems projektams.

 

2015-05-29

Seminare aptartos Lietuvos ir Vokietijos technologinio verslo partnerystės galimybės

Gegužės 26 dieną Klaipėdos mokslo ir technologijų parke vyko seminaras "Technologinė partnerystė su Vokietijos įmonėmis - galimybės ir iššūkiai verslui".

2015-05-15 showRenginys

Eurostars 2 Informacinė diena Vilniuje

EUREKA sekretoriatas (ESE) vykdo renginių turą per keliolika Eurostars šalių, kurio metu pasidalins naujausia ir aktualiausia informacija - kaip parengti gerai apgalvotą Eurostars 2 paraišką, kaip susirasti partnerius, kokios yra nacionalinės finansavimo ir dalyvavimo taisyklės.

2015-05-15

Europos Sąjungos parama e-verslo sprendimų įdiegimui įmonėse

2015 m. birželio mėn. pabaigoje planuojama paskelbti kvietimą e-verslo sprendimų (verslo valdymo sistemų ir kompiuterinės įrangos įsigijimui) įdiegimui įmonėse.

2015-05-14 showRenginys

Seminaras "Technologinė partnerystė su Vokietijos įmonėmis - galimybės ir iššūkiai verslui"

Kviečiame dalyvauti š.m. gegužės 26 d. KMTP konferencijų salėje vyksiančiame seminare. Renginio metu ekspertai iš Vokietijos pristatys Lietuvos verslo įmonėms aktualią informaciją apie verslo plėtros galimybes su Vokietijos partneriais bei pateiks geriausios praktikos pavyzdžius. Taip pat vyks praktiniai užsiėmimai verslo įmonėms.


2015-05-13

23-oji tarptautinė inžinerinės pramonės technologijų, metalo apdirbimo ir elektrotechnikos paroda BALTTECHNIKA

Gegužės 20-22 dienomis, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO atsidaro 23-oji tarptautinė inžinerinės pramonės technologijų, metalo apdirbimo ir elektrotechnikos paroda BALTTECHNIKA. BALTTECHNIKA - vienintelė specializuota inžinerinės pramonės paroda Lietuvoje, kurioje susirenka visi aktyvūs ir inovatyvūs šios srities specialistai: verslas, mokslas, asociacijų atstovai.

2015-04-21 showRenginys

Seminaras „Jungtinių Tautų Organizacijos viešieji pirkimai: galimybės Lietuvos verslui“

LR užsienio reikalų ministerija kviečia dalyvauti gegužės 5 d., antradienį, 9:30 - 13:30 val. jos  organizuojamame seminare „Jungtinių Tautų Organizacijos viešieji pirkimai: galimybės Lietuvos verslui". Seminarą ves iš Jungtinių Tautų organizacijos būstinės Niujorke atvyksianti Viešųjų pirkimų padalinio ekspertė.

 

2015-04-14 showRenginys

Konferencija „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės“

Š. m. gegužės 5 d. kviečiame į Vilniuje vyksiančią konferenciją „Žalieji sprendimai pastatams: iššūkiai ir galimybės".

Ją organizuoja Ūkio ministerija, bendradarbiaudama su Žaliosios pramonės inovacijų programos įgyvendinimo partnere - Norvegijos agentūra „Innovation Norway" ir Norvegijos Karalystės ambasada.

2015-04-13

Skelbiamas papildomas idėjų konkursas naujoms technologinėms įmonėms steigti

Visus, turinčius idėjų dėl verslo kūrimo, kuris grindžiamas inovacijomis ir naujausiomis technologijomis, kviečiame dalyvauti atrankoje į Ūkio ministerijos finansuojamą projektą „Technostartas".

 

2015-03-17

Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai Lietuvoje (AHK) jau dešimtus metus kviečia smulkias ir vidutines Lietuvos įmones dalyvauti konkurse Vokietijos ūkio apdovanojimai Lietuvoje. Šių metų apdovanojimų tema - „Sėkmė naujose rinkose".

2015-03-06 showRenginys

Nacionalinė programos COST informacinė diena „COST – galimybė plėsti tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą“

Lietuvos mokslo taryba ir asociacija COST organizuoja nacionalinę programos COST informacinę dieną „COST - galimybė plėsti tyrėjų tarptautinį bendradarbiavimą". Renginyje susipažinsite su viena ilgiausiai Europoje veikiančia tarpvyriausybine Europos šalių bendradarbiavimo mokslo ir technologijų srityje programa COST, jos tikslais, atnaujinta struktūra ir veikimo principais, taip pat dalyvavimo programos veiklose galimybėmis.

2015-02-27

Ūkio ministerija kviečia pretenduoti dėl paramos žaliosioms inovacijoms

Ūkio ministerija kviečia ne tik smulkias ir vidutines, bet ir dideles Lietuvos įmones, norinčias diegti žaliąsias inovacijas, teikti paraiškas gauti paramą pagal papildomą Žaliosios pramonės inovacijų programos Partnerystės projektų schemos kvietimą.

2015-02-27

Didžiausias Europos “žaliųjų” technologijų verslo idėjų konkursas „ClimateLaunchpad 2015“

Antrus metus iš eilės rengiamas didžiausias Europos "žaliųjų" technologijų verslo idėjų konkursas „ClimateLaunchpad 2015" (praeitais metais žinomas kaip „CleanLaunchpad") skelbia registracijos pradžią. Nacionalinis konkurso vykdytojas "Saulėtekio slėnis" kviečia studentus, startuolius ir verslininkus teikti savo "žaliąsias" idėjas.

2015-02-20

Kviečiame inovatorius, dirbančius energetikos srityje pasidalinti idėjomis ir gauti finansavimą jų įgyvendinimui.

ES finansavimo fondas KIC InnoEnergy skelbia konkursą mokslininkams, tyrėjams, išradėjams teikti savo idėjas, kurios prisidėtų prie:
- energijos kaštų mažinimo;
- energetinio saugumo ir protingo energetinių resursų naudojimo;
- mažintų "šiltanamio" efektą ir jo padarinius.

2015-02-03 showRenginys

ES investicijų priemonių „Regio Invest LT+“, „Naujos galimybės LT“, „Expo sertifikatas LT“ seminaras Klaipėdoje

Lietuvos verslo paramos agentūra kviečia verslo įmonių, verslo asociacijų, klasterių koordinatorių, Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, VšĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūros, VšĮ Versli Lietuva atstovus, kitus besidominčius galimybe pasinaudoti 2014-2020 m. ES struktūrinių fondų investicijomis, į seminarus, kurių metu bus pristatytos priemonės „Regio Invest LT+", „Naujos galimybės LT", „Expo sertifikatas LT", apžvelgti jų reikalavimai, atsakyta į iškilusius klausimus.

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?