Apie mus :

Naujienos

 

Eksportui skatinti - 100 mln. litų 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų parama

2009-04-21

Ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės". 100 mln. litų 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bus skirta įmonėms, siekiant paskatinti jas aktyviau ieškoti užsienio partnerių, ir didinti pardavimus užsienio rinkose.

Pasak ūkio ministro D. Kreivio, Ūkio ministerijos parengtame Ekonomikos skatinimo plane viena iš prioritetinių sričių yra išskirtas eksporto skatinimas ir investicijų pritraukimas. „Priemonė „Naujos galimybės" taip pat galėtų būti vienas įrankių, padėsiančių pritraukti investicijas ar paskatinti eksportą, o tai padėtų įveikti sunkmetį ir modernizuoti Lietuvos ūkį", - sakė ūkio ministras D. Kreivys.

Priemonės „Naujos galimybės" lėšomis bus finansuojamas įmonių produkcijos eksporto plėtros strategijos parengimas, užsienio rinkų tyrimai ir informacijos apie rinkos dalyvius įsigijimas. Šios priemonės lėšas įmonės taip pat galės naudoti rengdamos rinkodaros informaciją, pristatydamos įmonės produkciją užsienio parodose, prekybos mugėse.

Paraiškos ir dokumentai priimami LVPA regioniniuose skyriuose iki 2011 m. kovo 31 d. 16 val. Jeigu bendra gautų paraiškų prašoma finansuoti suma 10 procentų viršys kvietime nurodytą sumą, kvietimas bus sustabdytas anksčiau. Apie tai bus paskelbta leidinyje „Informaciniai pranešimai", spaudoje bei interneto svetainėse www.esparama.lt ir www.lvpa.lt.

Daugiau informacijos apie paskelbtą kvietimą galite rasti www.ukmin.lt, www.esparama.lt ir www.lvpa.lt tinklalapiuose.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?