Apie mus :

Naujienos

 

Eksportuojančioms įmonėms - 5 mln. Lt parama

2009-08-03

Ūkio ministerija toliau tęsia paramos skyrimą įmonėms, ieškančioms eksporto galimybių. Liepos mėnesį parama buvo skirta 30 projektų įgyvendinti. Jiems suteikta 5,2 mln. Lt iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų pagal priemonę „Naujos galimybės".

Skiriama parama tikimasi paskatinti įmones aktyviau ieškoti užsienio partnerių ir išplėsti pardavimą užsienio rinkose.

Po 200 tūkst. Lt skirta įmonėms UAB „Lesta" ir UAB „Gritpedžiai" ir Ko. Po 199 tūkst. Lt parama suteikta UAB „Informacinė raida", UAB „Baltic Orbis", UAB „Nsoft", AB „Klaipėdos kartonas", UAB „Avilda", UAB „Acorus calamus", UAB „Telesoftas" ir UAB „Švyturys-Utenos alus" projektams. Po 197 tūkst. Lt skirta UAB „Naujasis Vilnius", UAB „Kauno televizijos servisas" ir UAB Flexpro" projektams įgyvendinti. 195 tūkst. Lt finansavimą gavo UAB „Mažeikių lyra", 183 tūkst. Lt - UAB „Aurika", 175 tūkst. Lt - UAB „Saugora", 173 tūkst. Lt - UAB „Ruvera", 171 tūkst. Lt - UAB „AGA CAD", 158 tūkst. Lt - UAB „Markučiai", 157 tūkst. Lt - „Baltvita", 129 tūkst. Lt - UAB „Tikslioji sintezė", 107 tūkst. Lt - UAB „Ortopagalba".

Po du projektus pateikė AB „Alita" (jiems skirta po 200 tūkst. Lt), UAB „LTM Garments" (jiems skirta 199 ir189 tūkst. Lt), UAB „ELSIS TS" (170 ir 109 tūkst. Lt) ir UAB „Valentis" (po 140 tūkst. Lt).

Įmonės gautą paramą panaudos rinkodaros specialistams, eksporto vadybininkams įdarbinti, vizitams į užsienio šalis, dalyvavimui parodose, mokesčiams už dominančių užsienio rinkų tyrimus, informaciniams leidiniams išleisti, interneto svetainėms apie produkciją sukurti ir kitoms veikloms, padėsiančioms įmonėms tirti naujas rinkas ir į jas įeiti. Labiausiai įmones domina Rusijos, Kazachstano, Lenkijos ir Skandinavijos šalys.

Iš viso pagal priemonę „Naujos galimybės" įmonėms planuojama skirti 100 mln. litų paramos iš 2007-2013 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Nuo 2009 m. gegužės 2 d. yra paskirta 8,8 mln. Lt 49 projektams įgyvendinti.

Paraiškas gauti paramą pagal priemonę „Naujos galimybės" gali teikti privatūs juridiniai asmenys tęstiniu paraiškų teikimo būdu, kurio galutinis terminas ne vėlesnis nei 2011 m. kovo 31 d. 16 val. Paraiškos ir dokumentai priimami LVPA regioniniuose skyriuose.

Daugiau informacijos apie paskelbtą kvietimą galite rasti interneto svetainėse www.ukmin.lt, www.esparama.lt ir www.lvpa.lt.

Šaltinis: www.ukmin.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?