Apie mus :

Naujienos

 

Išleistas naujas leidinys "Klasterių vadovas"

2009-08-27

Lietuvos ekonomikos agentūra, įgyvendindama Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Klasterių kompetencijos tinklas" (projektas įgyvendinamas kartu su partneriu - Lietuvos Inovacijų centru), išleido leidinį „Klasterių vadovas". Leidinys skirtas tiek besikuriantiems klasteriams tiek ir nacionalinės ir vietos valdžios institucijoms, įgyvendinančioms klasterių politiką.

Leidinyje pristatoma klasterių kūrimosi paramos politika, klasterių kūrimo etapai ir jų sėkmę lemiantys veiksniai, tarptautinė klasterių kūrimo praktika. Leidinyje gausu praktinių pavyzdžių, pateikta eilė klausimynų, leidžiančių įvertinti klasterių kūrimo prielaidas bei nustatyti prioritetinius klasterio kūrimosi veiksmus.

Leidinio medžiagą paruošė prof. Robertas Jucevičius.
Leidinį „Klasterių vadovas" rasite čia...

Daugiau informacijos apie projektą „Klasterių kompetencijos tinklas" bei jo rėmuose vykdomas veiklas rasite projekto internetinėje svetainėje www.kkt.lt

Šaltinis: www.lepa.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?