Apie mus :

Naujienos

 

Jaunieji verslininkai patirties pasisemti galės dirbdami drauge su patyrusiais verslininkais bet kurioje ES šalyje

2009-02-23

Jaunieji Europos, tarp jų ir Lietuvos, verslininkai galės iki pusės metų dirbti drauge su patyrusiais verslininkais kitose Europos Sąjungos (ES) šalyse ir pasisemti vertingos patirties verslo valdymo bei plėtros srityse. Tokią galimybę suteikia ES finansuojama mainų programa „ERASMUS jauniesiems verslininkams", kuri nuo vasario 19 d. pradėta įgyvendinti visose 27 ES šalyse narėse.

Pagrindinis šios programos tikslas - skatinti verslumo dvasią Europoje, didinti smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumą bei spartinti tarpvalstybinį verslo bendradarbiavimą.

Pagal šią programą bus atrenkami jaunieji ir patyrę verslininkai, jiems bus suteikiama galimybė kartu dirbti ir mokytis. Programoje dalyvaujantys verslininkai įgis naudingos patirties, užmegs naujų ryšių ir gaus daugiau informacijos apie verslo galimybes kitose ES šalyse.

Programoje dalyvauti gali tiek pradedantieji (ar tvirtai apsisprendę pradėti savo verslą), tiek patyrę verslininkai. Verslo veiklos pobūdis nėra ribojamas. ES finansuos kelionės ir gyvenimo išlaidas 870-čiai programos dalyvių.

Norintys dalyvauti mainų programoje verslininkai turi iki š. m. gruodžio mėn. užsiregistruoti internete adresu www.erasmus-entrepreneurs.eu. Šiame tinklalapyje galima rasti ir daugiau informacijos apie programą.

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?