Apie mus :

Naujienos

 

Jūrinių inovacijų ir technologijų paroda

2009-04-22

2009 m. gegužės 9 - 16 dienomis KMTP vyko Baltijos jūrinių inovacijų ir technologijų vaizdo paroda bei tarptautinė konferencija „Baltijos jūrinių inovacijų forumas".

Vaizdo parodos transiliaciją Internetu rasite čia...

Jūrinių technologijų ir inovacijų vaizdo parodos tikslas - skatinti ir populiarinti jūrinės veiklos procesus, skleisti Europos jūrines vertybes, kurti Lietuvos, kaip jūrinės valstybės įvaizdį.

Vaizdo parodos metu buvo transliuojama vizualinė informacija apie pasiekimus jūrinių tyrimų, jūrinio transporto ir logistikos, laivų statybos bei jūrinės politikos srityse. Susisteminta vaizdo medžiaga informavo visuomenę apie jūrinio sektoriaus vystimąsi, technologijų perdavimo, mokslinių tyrimų bei aplinkosauginių procesų svarbą, kuriant konkurencingą jūrinę pramonę, bei užtikrinant darnią regiono plėtrą.

Vaizdo parodos metodas pasirinktas siekiant sumažinti parodos dalyvių prisistatymo kaštus bei ženkliai išplėsti dalyvių bei lankytojų ratą, sudarant sąlygas parodą transliuoti internete.

Vaizdinė medžiaga buvo pateikiama pagal 5 teminius blokus:

1.Jūrinė aplinkosauga
2.Jūros transportas ir logistika
3.Jūrinė politika
4.Energetiniai, industriniai ir infrastruktūriniai projektai jūroje (Offshore technology)
5.Laivų statyba

Parodos organizatoriai:

Mokslo, studijų ir verslo asociacija „Baltijos slėnis",
Klaipėdos universitetas,
Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas,
Tarptautinis verslo žurnalas JŪRA MOPE SEA.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?