Apie mus :

Naujienos

 

KMTP - vienintelis Lietuvos mokslo ir technologijų parkas, pažymėtas interaktyviame WAINOWA inovacijų atlase

2009-09-01

Pirmą kartą informacija apie viso pasaulio mokslo ir technologijų parkus, verslo inkubatorius bei kitas su inovacijomis susijusias organizacijas pateikta panoraminiu vaizdu.

WAINOWA vienija pagrindines mokslo ir technologijų parkų bei verslo inkubatorių asociacijas visame pasaulyje. Jos misija - prisidėti prie pasaulio ekonominės ir socialinės plėtros skatinant inovacijas, technologijų mainus bei inovacinių ir technologinių įmonių kūrimąsi.

IASP (pasaulinė mokslo ir technologijų parkų asociacija), kurios pilnateisis narys yra ir KMTP, sudaro platų profesionalų bei tyrimų infrastruktūros tinklą, jungia mokslų ir technologijų parkus ir juose įsikūrusias įmones visame pasaulyje. IASP yra aukščiau minėto WAINOWA narys.

Interaktyvų WAINOWA inovacijų atlasą rasite čia...

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?