Apie mus :

Naujienos

 

KMTP bendruomenės nario pasiūlymas

2016-09-02

 

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia įmones naudotis KMTP bendruomenės nario - UAB "Dekanas" teikiamomis paslaugomis:

  • finansinė apskaita: buhalterinė apskaita, auditas, finansinių rodiklių analizė, mokesčių optimizavimo konsultacijos, biudžeto sudarymas;

  • verslo teisė: sutarčių rengimas ir tobulinimas, teisinė konsultacija, teisinis atstovavimas;

  • įmonių steigimas, pertvarkyma, likvidavimas: konsultacija pasirenkant juridinio vieneto statusą, visos steigimo, pertvarkymo ir likvidavimo paslaugos, prekinių ženklų patentavimas, antspaudų gamyba.

Kontaktai: Direktorė Jurga Šeputienė, mob. tel. +370 609 66702, el. paštas info@dekanas.eu

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?