Apie mus :

Naujienos

 

KMTP bendruomenės nario pasiūlymas

2016-09-02

 

 

Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas kviečia įmones naudotis KMTP bendruomenės nario - UAB "Dekanas" teikiamomis paslaugomis:

  • finansinė apskaita: buhalterinė apskaita, auditas, finansinių rodiklių analizė, mokesčių optimizavimo konsultacijos, biudžeto sudarymas;

  • verslo teisė: sutarčių rengimas ir tobulinimas, teisinė konsultacija, teisinis atstovavimas;

  • įmonių steigimas, pertvarkyma, likvidavimas: konsultacija pasirenkant juridinio vieneto statusą, visos steigimo, pertvarkymo ir likvidavimo paslaugos, prekinių ženklų patentavimas, antspaudų gamyba.

Kontaktai: Direktorė Jurga Šeputienė, mob. tel. +370 609 66702, el. paštas info@dekanas.eu

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?