Apie mus :

Naujienos

 

Konferencija „Kinija, Šenženas - Lietuva, Klaipėda: investicijos ir bendradarbiavimas"

2016-06-17

Birželio 27 d. Klaipėdoje viešės Kinijos Šenženo verslo ir valdžios atstovų delegacija. Nuo 9 val. rengiama konferencija „Kinija, Šenženas - Lietuva, Klaipėda: investicijos ir bendradarbiavimas". Konferencijos kalba - anglų.

Konferencijos programą rasite čia...

Kviečiame pasinaudoti galimybe ir dalyvauti tarptautinėje verslo kontaktų mugėje, kuri vyks po konferencijos, nuo 11:40 iki 12:45 val.

Dalyvavimas susitikimuose nemokamas, susitikimai vyks pagal individualių susitikimų tvarkaraštį, kviečiame registruotis pateikiant Jus dominančių įmonių kodus. Visų atvykstančių bendrovių sąrašą rasite čia...

REGISTRACIJA:

Registracija į individualius susitikimus el. paštu: een@kcci.lt arba tel. 390867 iki birželio 24 d.

Renginio vieta: viešbutis Ibis Styles Aurora Klaipėda, Nemuno g. 51

Kilus klausimams rašykite arba skambinkite:
Lina Kavaliauskienė,
Užsienio ryšių skyriaus vedėja
Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai
Danės g. 17, LT-92117 Klaipėda
Tel. (8 46) 39 08 66
El. paštas: lina.kavaliauskiene@kcci.lt
Interneto svetainės: www.kcci.lt; www.businessgolfjazz.lt

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?