Apie mus :

Naujienos

 

Kvietimas dėl įmonių akseleravimo Kinijos mokslo ir technologijų parkuose

2016-09-02

Ūkio ministerija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) kviečia įmones vykti į Kinijos Šanchajaus regione veikiančius mokslo ir technologijų parkus. Lietuvos įmonėms pagal jų poreikį parinktuose parkuose bus teikiamos akseleravimo paslaugos. Jos apims profesionalių verslo informacijos, konsultavimo, mokymo paslaugų, verslo vystymo pagalbos ir patarimų teikimą bei kontaktų verslui plėtoti paiešką.

Konkurse gali dalyvauti smulkiojo ir vidutinio verslo įmonės, įsikūrusios Lietuvos mokslo ir technologijų parkuose. Numatoma, kad konkursą laimėjusios įmonės jau šį rudenį galės būti akseleruojamos Kinijos mokslo ir technologijų parkuose.

Numatoma finansuoti akseleravimo trukmė - 2 savaitės. Bendradarbiaujant su Šanchajaus Mokslo ir Technologijų komisija bus atrinktas kiekvienos įmonės veiklos sritį bei turimus interesus atitinkantis mokslo ir technologijų parkas iš daugiau kaip 18 veikiančių Šanchajaus regione. Verslas turės galimybę pasisemti patirties iš Kinijos kompanijų, susirasti ne tik potencialių verslo partnerių, bet ir klientų naujiems užsakymams. MITA padengs dalį su kelione susijusių išlaidų, įskaitant kelionę ir apgyvendinimą.

Paraiškos priimamos iki rugsėjo 13 d. Dėl pagalbos rengiant paraišką galite kreiptis į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko administracijos darbuotojus.

Daugiau informacijos: http://www.mita.lt/lt/inovacijos/mokslo-ir-technologiju-parkai/kvietimai/

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?