Apie mus :

Naujienos

 

"Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimai

2009-09-09

Žinių ekonomikos forumas, siekdamas įvertinti ir pagerbti sėkmingiausiai žinių ekonomikos sektoriuje dirbančias įmones bei padrąsinti kol kas mažiau žinomus, pirmuosius žingsnius šioje srityje žengiančius verslo atstovus, kasmet organizuoja „Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimus.

„Metų žinių ekonomikos įmonės" apdovanojimų tikslas - pagerbti ir paskatinti pažangiausias Lietuvos žinių ekonomikos įmones.

Apdovanojamos trys progresyviausios skirtingų sektorių įmonės:

  • pažangiausia aukštųjų technologijų įmonė,
  • pažangiausia tradicinės pramonės įmonė,
  • pažangiausia paslaugų sektoriaus įmonė.

Nuo 2008 m. asociacija „Žinių ekonomikos forumas" ir EKSMA grupė įsteigė specialų apdovanojimą "Metų žinių ekonomikos įmonės" rinkimuose - „Sėkmingiausia jauna aukštųjų technologijų įmonė".

Specialaus apdovanojimo tikslas - skatinti naujas iniciatyvas Lietuvos aukštųjų technologijų sektoriuje, parodyti visuomenei šių iniciatyvų sėkmės istorijas.

Nugalėtojas apdovanojamas EKSMA grupės įsteigtu 10 000 Lt piniginiu prizu.

Jaunos aukštųjų technologijų įmonės vertinamos atsižvelgiant ne tik į ekonominius įmonės rezultatus. Šių įmonių veiklos sėkmę liudija ir tai, ar jos kuria originalius, naujus produktus, ar vykdo eksportą, bendradarbiauja su mokslo įstaigomis.

Įmonių pasiekimus vertina Organizacinis renginio komitetas, suburtas iš žinių ekonomikos srities lyderių ir pirmaujančių įmonių vadovų.

Šaltinis: www.zef.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?