Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas renginys "Lean Direktoriui – vertė ir pelnas"

2016-05-17

Kviečiame š.m. gegužės 31 d. 14 val. atvykti į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir "Lean sektorius" organizuojamą renginį "Lean Direktoriui - vertė ir pelnas".

Ant direktoriaus pečių gula esminės organizacijos valdymo problemos, mažinančios pajamas ir didinančios išlaidas.

"Lean Direktoriui - vertė ir pelnas", tai renginys direktorių lygio sprendimus priimantiems žmonėms. Su Lean supažindins "Lean sektorius" direktorius - savininkas, Lean 6 Sigma meistras, Dainius Urbanavičius ir ilgametis UAB "Visoda" direktorius - savininkas, Lean konsultantas, Gintautas Stulga.

Turėsite puikią galimybę užduoti rūpimus klausimus tiesiai ir gauti atsakymus verslo kalba. Lean diegimo patirtimi, jei klausite, pasidalins "Lean sektorius" klientai.

Išsamesnė programa ir registracija: http://www.leansektorius.lt/lt/news/-lean-sektorius-organizuojamas-renginys-lean-direktoriui-verte-ir-pelnas-/

Data: 2016 m. gegužės 31 diena

Trukmė: 90 min.

Pradžia: 14:00

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda), konferencijų salė (101)

Renginys nemokamas

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?