Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas renginys "Lean Direktoriui – vertė ir pelnas"

2016-05-17

Kviečiame š.m. gegužės 31 d. 14 val. atvykti į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir "Lean sektorius" organizuojamą renginį "Lean Direktoriui - vertė ir pelnas".

Ant direktoriaus pečių gula esminės organizacijos valdymo problemos, mažinančios pajamas ir didinančios išlaidas.

"Lean Direktoriui - vertė ir pelnas", tai renginys direktorių lygio sprendimus priimantiems žmonėms. Su Lean supažindins "Lean sektorius" direktorius - savininkas, Lean 6 Sigma meistras, Dainius Urbanavičius ir ilgametis UAB "Visoda" direktorius - savininkas, Lean konsultantas, Gintautas Stulga.

Turėsite puikią galimybę užduoti rūpimus klausimus tiesiai ir gauti atsakymus verslo kalba. Lean diegimo patirtimi, jei klausite, pasidalins "Lean sektorius" klientai.

Išsamesnė programa ir registracija: http://www.leansektorius.lt/lt/news/-lean-sektorius-organizuojamas-renginys-lean-direktoriui-verte-ir-pelnas-/

Data: 2016 m. gegužės 31 diena

Trukmė: 90 min.

Pradžia: 14:00

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda), konferencijų salė (101)

Renginys nemokamas

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?