Apie mus :

Naujienos

 

Nemokamas renginys "Lean Direktoriui – vertė ir pelnas"

2016-05-17

Kviečiame š.m. gegužės 31 d. 14 val. atvykti į Klaipėdos mokslo ir technologijų parko ir "Lean sektorius" organizuojamą renginį "Lean Direktoriui - vertė ir pelnas".

Ant direktoriaus pečių gula esminės organizacijos valdymo problemos, mažinančios pajamas ir didinančios išlaidas.

"Lean Direktoriui - vertė ir pelnas", tai renginys direktorių lygio sprendimus priimantiems žmonėms. Su Lean supažindins "Lean sektorius" direktorius - savininkas, Lean 6 Sigma meistras, Dainius Urbanavičius ir ilgametis UAB "Visoda" direktorius - savininkas, Lean konsultantas, Gintautas Stulga.

Turėsite puikią galimybę užduoti rūpimus klausimus tiesiai ir gauti atsakymus verslo kalba. Lean diegimo patirtimi, jei klausite, pasidalins "Lean sektorius" klientai.

Išsamesnė programa ir registracija: http://www.leansektorius.lt/lt/news/-lean-sektorius-organizuojamas-renginys-lean-direktoriui-verte-ir-pelnas-/

Data: 2016 m. gegužės 31 diena

Trukmė: 90 min.

Pradžia: 14:00

Vieta: Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas (Vilhelmo Berbomo g. 10, Klaipėda), konferencijų salė (101)

Renginys nemokamas

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?