Apie mus :

Naujienos

 

Nemokami seminarai mokesčių klausimais

2015-01-22

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia registruotis į 2015 m. vasario mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais.

Valstybinė mokesčių inspekcija tinklalapyje www.vmi.lt paskelbė informaciją apie 2015 m. vasario mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais. Visuose Lietuvos regionuose mokesčių mokėtojai kviečiami susipažinti su naujos versijos formos PLN204 - metinės pelno mokesčio deklaracijos - pildymo tvarka. Atskiruose regionuose mokesčių mokėtojai savo žinias galės gilinti klausimais, susijusiais su neapmokestinamojo pajamų dydžio ir papildomo neapmokestinamojo pajamų dydžio taikymu, individualių įmonių savininkų pajamų apmokestinimu ir deklaravimu. Bus vedami seminarai gyventojams, vykdantiems individualią veiklą pagal pažymą, norintiems susipažinti su individualios veiklos pajamų apmokestinimu, leidžiamais atskaitymais, apskaitos vedimu. Pridėtinės vertės mokesčio seminaruose dalyviams bus paaiškinta apie prekių tiekimo ir paslaugų teikimo į ES šalis apmokestinimą PVM, PVM atskaitą bei bus pristatomi PVM įstatymo pakeitimai nuo 2015 m. Mokesčių mokėtojai kviečiami dalyvauti e. seminare tema „Registravimas PVM mokėtojais".

Informaciją apie visus 2015 m. vasario mėnesį vyksiančius seminarus mokesčių klausimais peržiūrėti bei užsiregistruoti į juos galima naudojantis VMI tinklalapio Renginių sistema adresu www.vmi.lt/renginiai/. Šioje sistemoje mokesčių mokėtojams yra sudaryta galimybė peržiūrėti aktualių temų e. seminarų įrašus. VMI organizuojamų seminarų dalijamąją medžiagą galima rasti Konsultacinės medžiagos kataloge adresu www.vmi.lt/cms/web/kmdb/. Seminarai mokesčių mokėtojams yra nemokami, juos veda Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos Mokesčių informacijos departamento specialistai.

Mokesčių mokėtojai VMI tinklalapio www.vmi.lt skyrelyje „Diskusijos" virtualioje aplinkoje gali sužinoti kitų mokesčių mokėtojų nuomonę arba išsakyti savąją, bendrauti, keistis mintimis ir patirtimi mokestinių procedūrų bei mokesčių klausimais, skyrelyje „Nuotoliniai mokymai" www.vmi.lt/mokymai/ elektroniniu būdu savarankiškai gali peržiūrėti ir studijuoti mokomąją medžiagą mokesčių klausimais, išlaikyti žinių patikros testus ir gauti pažymėjimus.

Šaltinis: www.vmi.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?