Apie mus :

Naujienos

 

Papildomas Euro seminaras Klaipėdoje lapkričio 19 d.

2014-11-12

Finansų ministerija kviečia į EURO seminarus Klauipėdoje, kuriuose bus pateikti praktiniai patarimai įmonėms, organizacijoms bei gyventojams, padėsiantys sklandžiau pasiruošti Euro įvedimui.

2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis klaipėdiečių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą - ženklą „Perskaičiuota sąžiningai"?

Į šiuos ir kitus Klaipėdos gyventojams, organizacijoms bei įmonėms kylančius klausimus, susijusius su euro įvedimu bus atsakyta Finansų ministerijos organizuojamame seminare, kuris vyks lapkričio 19 d. Klaipėdoje.

Ypatingas dėmesys nemokamo seminaro metu bus skiriamas praktinei informacijai apie euro įvedimo procesą ir euro, kaip nacionalinės valiutos, naudojimą. Finansų bei Ūkio ministerijų, Lietuvos banko ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos atstovai bus pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus.

Euro seminarai Klaipėdoje vyks lapkričio 19 d., trečiadienį.

Gyventojams seminaras vyks Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Turgaus g. 8, pradžia 10:15 val.

Verslo atstovams seminaras vyks Klaipėdos mokslo ir technologijų parke, H. Manto g. 84, pradžia 10:15 val.

Seminarai nemokami. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Seminaro trukmė 1,5 val.

Registraciją gyventojams rasite čia...

Registraciją organizacijoms rasite čia...

Kontaktams:

Agnė Šlivinskaitė, el.paštas agne@ideaprima.lt, tel. (8 5) 2610 555.

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?