Apie mus :

Naujienos

 

Praktiniai mokymai verslui

2016-09-06

KMTP bendruomenės narys UAB "Ceeffo consulting" kviečia į atvirus mokymus "Verslo sėkmė per 3 dienas" bei savaitgalio mokymus "Verslo esmė per 2 dienas".

Praktiniai mokymai skirti įvairių lygių vadovams, kurie ieško būdų, kaip patobulinti verslą ir sėkmingai valdyti pokyčius. Pateikiama būtiniausia teorija, gyvenimiški pavyzdžiai ir pratybos, kurios išbandytos praktiškai.

Mokymų pranešėja - Gintautė Černiauskė, verslo ir finansų analitikė, turinti 18 metų praktinę patirtį ir kvalifikaciją.

Detalų mokymų aprašymą rasite čia... bei interneto svetainėje nuoroda www.ceeffo.lt/mokymai-vadovams/

Registracija ir detalesnė informacija tel. +370 656 11877 bei el.paštu info@ceeffo.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?