Apie mus :

Naujienos

 

Praktiniai mokymai verslui

2016-09-06

KMTP bendruomenės narys UAB "Ceeffo consulting" kviečia į atvirus mokymus "Verslo sėkmė per 3 dienas" bei savaitgalio mokymus "Verslo esmė per 2 dienas".

Praktiniai mokymai skirti įvairių lygių vadovams, kurie ieško būdų, kaip patobulinti verslą ir sėkmingai valdyti pokyčius. Pateikiama būtiniausia teorija, gyvenimiški pavyzdžiai ir pratybos, kurios išbandytos praktiškai.

Mokymų pranešėja - Gintautė Černiauskė, verslo ir finansų analitikė, turinti 18 metų praktinę patirtį ir kvalifikaciją.

Detalų mokymų aprašymą rasite čia... bei interneto svetainėje nuoroda www.ceeffo.lt/mokymai-vadovams/

Registracija ir detalesnė informacija tel. +370 656 11877 bei el.paštu info@ceeffo.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Dauguma inovatyvių įmonių savo veiklą pradeda mažuose kolektyvuose, todėl KMTP - geriausia vieta verslo pradžiai. Parkas sudaro labai geras sąlygas nedidelėms įmonėms kurti, inkubuotis. Mažoms bendrovėms ypač reikia pagalbos ir erdvės, kur jos galėtų augti ir tobulėti. Džiugu, kad KMTP labai svariai prisideda skatindamas smulkų ir vidutinį verslą.

Klaipėdos miesto savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo tarybos pirmininkas

Aras Mileška

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?