Apie mus :

Naujienos

 

Prezidentė įteiks apdovanojimus žinių ekonomikos įmonėms

2014-12-22

Lietuvos verslas jau vienuoliktą kartą kviečiamas dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės" rinkimuose. Pažangiausias šalies įmones vasario mėnesį pasveikins ir apdovanojimus įteiks Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Apdovanojimai bus įteikti perspektyviausioms aukštųjų technologijų, tradicinės pramonės ir paslaugų sektoriaus įmonėms. Nuo iniciatyvos pradžios „Žinių ekonomikos įmonės" vardas suteiktas daugiau kaip 30 inovatyvių įmonių.

„Kviečiame visas įmones, kurios nuolat ieško netradicinių sprendimų, nestokoja kūrybiškumo kuriant naujus produktus, technologijas ar diegiant vadybines inovacijas ir, svarbiausia, kurios yra atviros, nebijo dalintis savo pasiekimais bei nori būti pavyzdžiu šalies verslui, dalyvauti „Žinių ekonomikos įmonės 2014" rinkimuose", - ragina Žinių ekonomikos forumo direktorius Edgaras Leichteris.

„Žinių ekonomikos įmonė 2013" vardą pelniusios pažangius ateities technologijų sprendimus kuriančios įmonės „Etronika" direktorius Kęstutis Gardžiulis gautą apdovanojimą vertina kaip pripažinimą ir patvirtinimą, kad įmonė eina teisinga linkme. „Šis apdovanojimas privertė stabtelti ir pažvelgti į viską iš laiko perspektyvos - kokį tolimą kelią nukeliavome, kiek minčių ir idėjų realizavome. Nėra stipresnės jėgos už žmonių komandą, kuri turi aiškų užsibrėžtą tikslą ir kurios kiekvienas narys yra vienodai suinteresuotas to tikslo siekti. Todėl galiu drąsiai teigti, šis įvertinimas - tai visos „Etronika" komandos nuopelnas, darbuotojų smalsumo, žingeidumo ir noro tobulėti rezultatas", - pasakoja vadovas.

Detalesnė informacija: http://www.zef.lt/naujienos/prezidente-iteiks-apdovanojimus-ziniu-ekonomikos-imonems/

Šaltinis: Žinių ekonomikos forumas.

 

 

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Įgyvendindami pasyvių, energijos beveik nenaudojančių ir aplinkai draugiškų namų statybų projektus, sulaukiame svaraus KMTP palaikymo ir pagalbos. Pasyvūs namai - ateities namai, jiems pastatyti naudojame inovatyvius sprendimus, parkas kartu su būriu specialistų mums padeda inovacijas viešinti ir apie tai informuoti visuomenę.

Klasterio „Ecovizija“ projektų vadovas

Gediminas Butkus

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?