Apie mus :

Naujienos

 

Seminarai pagal priemonių "Naujos galimybės" ir "E-verslas LT" naujus kvietimus

2010-09-09

Viešoji įstaiga Lietuvos verslo paramos agentūra (Agentūra) visus besidominčius galimybe teikti paraiškas pagal naujai paskelbtus priemonių „Naujos galimybės" (VP2-2.1-ŪM-04-K) ir „E-verslas LT" (VP2-2.1-ŪM-02-K) kvietimus kviečia į nemokamus informacinius seminarus Kaune bei Vilniuje.

Seminaro metu Agentūros ir VšĮ Lietuvos inovacijų centro atstovai pristatys bendruosius ir specialiuosius reikalavimus pagal priemonių „Naujos galimybės" ir „E-verslas LT" finansavimo sąlygų aprašus, paaiškins paraiškų pildymo tvarką ir atsakys į klausimus.

Priemonės „Naujos galimybės" lėšomis bus finansuojamas įmonių ir jų produkcijos pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose, kontaktų mugėse, verslo misijose (kūrybinių industrijų atveju papildomai ekspozicijose, festivaliuose, madų šou), įskaitant pristatymui reikalingos rinkodaros medžiagos parengimą, taip pat gaminių, kuriuos planuojama eksportuoti, sertifikavimas.

Priemonės „E-verslas LT" lėšomis bus finansuojamas programinės įrangos, patentų ir licencijų, projekto veikloms vykdyti reikalingos įrangos įsigijimas.Abiejų šių priemonių tikslas - padidinti įmonių produktyvumą.

Detalesnė informacija internete nuoroda http://www.lvpa.lt/lt/content/viewitem/31774/

Šaltinis: www.lvpa.lt

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?