Apie mus :

Naujienos

 

Tarptautinė inovacijų konferencija „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį“

2014-11-20

LR ūkio ministerija kviečia dalyvauti jau 7 kartą organizuojamoje tarptautinėje inovacijų konferencijoje, kuri įvyks gruodžio 9 d. Vilniuje.

Šių metų konferencijos tema „Ekonomikos transformacija: žingsnis į ateitį" (angl. Economic transformation: Step into the Future). Konferencijos akcentas - inovacijomis grindžiama ekonomikos transformacija.

Šiais metais konferencija organizuojama kartu su Europos Komisijos Jungtinių tyrimų centru, kuris kvies konferencijos dalyvius popietinę renginio dalį pradėti tema „Connecting RIS3 in the Baltic Sea Region". Ši konferencijos dalis apims keturis diskusinius pogrupius, kurių metu Baltijos jūros regiono verslo, mokslo, akademijos ir vyriausybinių organizacijų atstovai dalinsis patirtimi bei įžvalgomis ir galės užmegzti ar plėtoti esamus bendradarbiavimo ryšius Sumanios specializacijos kryptyse.

Konferencijos metu taip pat bus įteikiamas kasmetinio konkurso „Verslo ir mokslo partnerystė 2014" prizas bei Lietuvos verslo konfederacijos įsteigtas prizas „Metų paslauga 2014".

Konferencija vyks gruodžio 9 d., „Artis Centrum Hotels", Totorių g. 23, Vilnius.

Renginio pradžia 9 val. (registracija nuo 8 val.).

Dalyvavimas konferencijoje - nemokamas.

Daugiau informacijos apie konferenciją rasite adresu www.ukmin.lt/konferencija

Registracija į konferenciją.

Konferencijos programa.

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?