Apie mus :

Naujienos

 

Vilniuje - "Telia HUB" daiktų interneto hakatonas

2017-05-31

Vilniuje - "Telia HUB" daiktų interneto hakatonas
Programuotojai, dizaineriai, UX ekspertai, rinkodaros specialistai, verslo vystytojai ir tiesiog žmonės, kurie nori pakeisti pasaulį - tai jūsų šansas sukurti GERIAUSIĄ PRODUKTĄ GIGABITO VISUOMENEI! Dalyvaukite 48 valandų trukmės daiktų interneto (angl. Internet of Things) hakatone, kuris skirtas inovatyvių idėjų kūrimui!

Renginys vyks birželio 9-11 d. "Vilnius Tech Park" esančiame "Telia HUB'e". Hakatono metu turėsite galimybę kartu su konsultantais (mentoriais) išvystyti savo daiktų interneto verslo idėją, kuri vartotojams suteiktų naujas galimybes jūsų pasirinktoje srityje - išmaniųjų namų, skaitmeninės apsaugos, sporto ir gyvenimo būdo, kelionių, mažmeninės prekybos, gamybos, logistikos, viešojo transporto maršrutų optimizavims ir kitoje.

 

Atraskite naujus būdus sujungti duomenis, prietaisus ir/ ar programinę įrangą, kad kurtumėte papildomą vertę gigabito visuomenei! Dalyviai galės dalyvauti savarankiškai ir jungtis prie pasirinktos komandos arba suburti komandą savo idėjos vystymui.


Šiam hakatonui jūs gausite:
  • 2 mėn. prieigą prie „Telia" debesų paslaugų (angl. cloud services);
  • Galimybę naudotis prietaisu „IoT 101". Tai yra įrenginys, kuris daviklių pagalba realiu laiku teikia informaciją apie tam tikro daikto padėtį, judėjimą ir klimato sąlygas el. portale. Tai yra universali ir patogi matavimo priemonė, kuri leidžia stebėti ir apsaugoti savo verslą nuotoliniu būdu.

 

Laimėtojų laukia šie prizai:
  • 1 000 EUR piniginis prizas, kurį skiria „Telia"; Galimybė toliau vystyti savo verslo idėją, padedant „Telia" ekspertams ir naudojantis technologine infrastruktūra bei pardavimo kanalais;
  • 1-3 asmenų narystė „TELIA HUB" bendradarbystės erdvėje „Vilnius Tech Park" (3 mėn.).

„Telia" turi daug priemonių, kurios gali būti vertingos naujo verslo pradžioje: ryšių infrastruktūrą, TV ir IT infrastruktūrą, didelį kiekį tinklo duomenų, puikiai išvystytus pardavimo kanalus ir tvirtus santykius su jų klientais.

Geriausią komandą išrinks „Telia" ekspertų bei kitų startuolių srities profesionalų komanda.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija iš anksto: www.hackergamespro.lt

Hakatonas vyks „TELIA HUB" bendradarbystės erdvėje „Vilnius Tech Park" (Antakalnio g. 17, 5 pastatas). Renginio metu dalyviai bus aprūpinti maistu ir gėrimais.

 

Turite klausimų? Rašykite monika@vilniustechpark.com

 

Grįšti į naujienų sarašą

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Mūsų, roboto konstruktorių, draugystė su KMTP prasidėjo prieš kelerius metus. Keisčiausia, kad ne aš juos suradau, o jie mane. Kartu surengėme sumo robotų varžybas, kurios sulaukė visų susidomėjimo - prie mūsų ėjo žmonės ir klausė, kaip iš „lygios vietos" atsirado tiek daug robotų konstruktorių Klaipėdoje? Parkas mums suteikė galimybę į dienos šviesą ištraukti mūsų inžinerinius sprendimus, jais susidomi vis daugiau jaunimo. Dabar mes, parko padedami, esame žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje.

Robotų konstruktorius

Vitalijus Rodnovas

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Ar Jūs patenkinti KMTP teikiamų paslaugų kokybe?