Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Baltic.AirCargo.Net"

Oro krovinių transporto sektoriaus gerinimas, kuriant ICT metodus ir tobulinant logistikos sąsajas / Improvement of the air cargo transport sector by service oriented ICT-methods and processing logistic interfaces. Baltic.AirCargo.Net

Projekto tikslas yra vystyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias logistikos paslaugas Baltijos oro uostų sektoriuje per modernių į paslaugas orientuotų logistikos ir ICT metodų įgyvendinimą.

Pagrindinis projekto akcentas yra išanalizuoti ir sukurti būtiną organizacinę ir politinę bazę, siekiant įgyvendinti pilotinius novatoriškos oro krovinių gabenimo informacinės sistemos bandymus projekto partnerių lokacijos vietose.

Projekto trukmė: 39 mėn. (nuo 2010-06-11 iki 2013-09-10).

Projekto pareiškėjas - Vismaro taikomųjų mokslų universitetas / Wismar University of Applied Sciences: Technology, Business and Design (Vokietija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 8 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.balticaircargo.net

Papildoma informacija rasite čia...

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas