Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Baltic.AirCargo.Net"

Oro krovinių transporto sektoriaus gerinimas, kuriant ICT metodus ir tobulinant logistikos sąsajas / Improvement of the air cargo transport sector by service oriented ICT-methods and processing logistic interfaces. Baltic.AirCargo.Net

Projekto tikslas yra vystyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias logistikos paslaugas Baltijos oro uostų sektoriuje per modernių į paslaugas orientuotų logistikos ir ICT metodų įgyvendinimą.

Pagrindinis projekto akcentas yra išanalizuoti ir sukurti būtiną organizacinę ir politinę bazę, siekiant įgyvendinti pilotinius novatoriškos oro krovinių gabenimo informacinės sistemos bandymus projekto partnerių lokacijos vietose.

Projekto trukmė: 39 mėn. (nuo 2010-06-11 iki 2013-09-10).

Projekto pareiškėjas - Vismaro taikomųjų mokslų universitetas / Wismar University of Applied Sciences: Technology, Business and Design (Vokietija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 8 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.balticaircargo.net

Papildoma informacija rasite čia...

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Su KMTP aktyviai bendradarbiaujame ne vienus metus. Kartu su parku ir geoterminės šilumos jėgaine AB „Geoterma" atliekame tyrimus dėl Vakarų Lietuvoje glūdinčių geoterminio vandens išteklių panaudojimo balneologijai, gydymo tikslams, SPA procedūroms. Tikimės, kad šie bendri tyrimai paskatins efektyviau išnaudoti geoterminius išteklius mūsų krašte ir padės vystyti sveikatos turizmą.

Klaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto dekanas

Artūras Razbadauskas

Nestovime vietoje ir džiaugiamės, kad mūsų darbas yra vertinamas, nebereikia niekam įrodinėti, kad šiuolaikinėje globalioje erdvėje gali išlikti tik tie, kurie drąsiai realizuoja inovatyvias idėjas, jas pritaiko versle. Mums svarbu, kad mūsų parko bendruomenė stiprėtų ir visi tolygiai augtume, mūsų veiklos geografija plėstųsi, o įmonės būtų patenkintos tuo, ką mes galime suteikti... Visiems, kurie su mumis kartu buvo dešimt metų, noriu padėkoti prancūzų filosofo Blezo Paskalio žodžiais „Praeitis ir dabartis - mūsų priemonės, o ateitis - visų mūsų tikslas..."

KMTP direktorė

Roma Stubrienė