Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "Baltic.AirCargo.Net"

Oro krovinių transporto sektoriaus gerinimas, kuriant ICT metodus ir tobulinant logistikos sąsajas / Improvement of the air cargo transport sector by service oriented ICT-methods and processing logistic interfaces. Baltic.AirCargo.Net

Projekto tikslas yra vystyti aukštą pridėtinę vertę kuriančias logistikos paslaugas Baltijos oro uostų sektoriuje per modernių į paslaugas orientuotų logistikos ir ICT metodų įgyvendinimą.

Pagrindinis projekto akcentas yra išanalizuoti ir sukurti būtiną organizacinę ir politinę bazę, siekiant įgyvendinti pilotinius novatoriškos oro krovinių gabenimo informacinės sistemos bandymus projekto partnerių lokacijos vietose.

Projekto trukmė: 39 mėn. (nuo 2010-06-11 iki 2013-09-10).

Projekto pareiškėjas - Vismaro taikomųjų mokslų universitetas / Wismar University of Applied Sciences: Technology, Business and Design (Vokietija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 8 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.balticaircargo.net

Papildoma informacija rasite čia...

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas