Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "CleanShipping"

Švari laivyba Baltijos jūroje / Clean Baltic Sea Shipping. CleanShipping

Projektas siekia parengti jungtinę Baltijos jūros anti-eutrofikacijos strategiją, kuri standartizuos (kiek įmanoma) kranto elektros energijos tiekimo, nuotekų ir maisto atliekų surinkimo įrenginius. Projekto metu bus atliktas pasirengimas pilotinėms investicijoms partnerių šalių uostuose šitų įrenginių standartizavimui.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2010-10-30 iki 2013-09-29).

Projekto pareiškėjas - Trelleborg uostas / Port of Trelleborg (Švedija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 9 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.clean-baltic-sea-shipping.eu

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP

Galiu drąsiai sakyti, kad KMTP - ta institucija, kurioje idėjos brandinamos ne tam, kad jos liktų popieriuje ar giliai stalčiuje. Jos efektyviai realizuojamos, visada žvelgiama į ateitį, idėjoms numatomas tolimesnis kelias. Tai solidžios ir atsakingos institucijos bruožas. Kaip klaipėdietis, neabejingas dabarčiai ir, tuo labiau, ateičiai, linkiu, kad KMTP kaip buvo, taip ir būtų, vienas aktyviausių, dinamiškiausių ir kūrybiškiausių ekonomikos variklių ne tik Lietuvoje, bet ir platesnėse erdvėse.

Klaipėdos miesto meras

Vytautas Grubliauskas

Kiekvieną kartą, kai peržengiu KMTP duris, mane nepaliauja stebinti, kiek čia daug visko vyksta. Kartais pasijaučiu kaip pievoje, kurioje dūzgia labai daug bičių. Būdamas KMTP gali, regis, nieko nedaryti, tačiau vien būdamas čia, aplimpi tom žiedadulkėm - mintim, idėjom ir gera energija.

 

UAB „Grand partners“ konsultantas

Vaidas Levickis