Projektai : Įgyvendinti projektai :

Projektas "CleanShipping"

Švari laivyba Baltijos jūroje / Clean Baltic Sea Shipping. CleanShipping

Projektas siekia parengti jungtinę Baltijos jūros anti-eutrofikacijos strategiją, kuri standartizuos (kiek įmanoma) kranto elektros energijos tiekimo, nuotekų ir maisto atliekų surinkimo įrenginius. Projekto metu bus atliktas pasirengimas pilotinėms investicijoms partnerių šalių uostuose šitų įrenginių standartizavimui.

Projekto trukmė: 36 mėn. (nuo 2010-10-30 iki 2013-09-29).

Projekto pareiškėjas - Trelleborg uostas / Port of Trelleborg (Švedija).

Projekto partneriai: VšĮ Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas ir kiti partneriai iš 9 Europos valstybių.

Daugiau informacijos: www.clean-baltic-sea-shipping.eu

 

Atsiliepimai apie 10 metų bendradarbiavimą su KMTP


Kaskart mane maloniai nustebina Parko žmonių iniciatyvumas, veržlumas, neleidžiantis sustoti, priverčiantis permąstyti sprendimus, taip reikalingas verslui. Tai yra svarbūs ir dideli darbai, visų pirma, žmonių sąmonės srityje. Sakyčiau, KMTP dėka, verslas po truputį tampa geru. Linkiu ir toliau ne mažiau sėkmingai dirbti.

Advokatų kontoros "Žlioba & Žlioba" advokatas

Arūnas Žlioba

Su KMTP vykdėme ne vieną sėkmingą bendrą projektą. Tai ne tik patikimas partneris, bet ir institucija, prisidedanti kuriant naujas darbo vietas. Lietuvai šiuo metu tai itin aktualus klausimas, todėl parkas, padėdamas įsilieti į darbo rinką jaunimui, prisideda prie šalies ekonomikos stiprinimo. Linkiu, kad parko bendradarbiavimas su verslu būtų dar glaudesnis.

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir administracijos direktorius

Artūras Drungilas